طراحی سایت خبری کانون عالی بازنشستگان

10 / 10
از 2 کاربر

طراحی سایت خبری کانون عالی بازنشستگان

طراحی سایت خبری کانون عالی بازنشستگان به عنوان بزرگ ترین مرجع خبری در زمینۀ فعالیت های بازنشستگان می باشد. قابلیت های طراحی سایت خبری باعث شده تا اطلاعات روز کشور در یک وب سایت به صورت جامع در دسترس مخاطبان قرار بگیرد و از شیوع اخبار غیر موثق جلوگیری به عمل آید.

شرکت طراحی سایت مبنا با اهداف آرمان گرایانه پا به عرصۀ تجارت الکترونیکی بین المللی نهاده است و تا کنون با تلاش های مضاعف، در این مسیر ثابت قدم مانده است و هدف کاری خود را رسیدن به مراتب بالای موفقیت در کسب و کار هم وطنان خود می داند.

طراحی وب سایت حرفه ای با در نظر گرفتن کلیۀ استانداردهای ربات جستجوگر گوگل ، بهینه سازی را در پی خواهد داشت و کاربران را راحت تر به وب سایت مورد نظرشان هدایت می کند. سئو از مهمترین مسائلی است که هنگام سفارش طراحی سایت باید بدان تأکید نمود تا افزایش درآمد برای آنان حاصل گردد.

کانون عالی کارگران بازنشسته کشور، میلیون ها مخاطب دارد که روزانه در جستجوی اخبار مرتبط با بازنشستگان هستند و از خدمات متعددی که در طراحی سایت خبری کانون عالی بازنشستگان قرار گرفته شده، بهره مند می شوند. از طریق این وب سایت به باشگاه خبرنگاران، خبرگزاری تسنیم، فارس، جمهوری اسلامی، ایلنا و غیره دسترسی پیدا می کنند و از اخبار درست مطلع می گردند. مجموعۀ ماژول هایی که در طراحی سایت خبری مورد استفاده قرار می گیرد جامع باشد، بینندگان بیشتری را در وب سایت خود نگه می دارد.

سئو وب سایت خبری باید چنان قدرتمند طراحی شود که به واسطۀ انتخاب درست کلمات کلیدی، وب سایت خبری شما را به عنوان اولین لینک در صفحۀ اول برای مخاطبان قابل مشاهده باشد، به عنوان مثال با تایپ کلمات کلیدی "کانون عالی بازنشستگان" بر روی نوار موتورجستجوگر گوگل، وب سایت خبری کانون عالی بازنشستگان به عنوان اولین لینک نمایش داده می شود.

هر مؤسسه ای در ابتدای کار خود و یا برای گسترش فعالیتش در فضای مجازی نیاز است که طراحی وب سایت شرکتی را  به شرکت های طراحی سایت سفارش دهند. طراحی سایت حرفه ای، موجب می شود که به صورت حرفه ای نیز دیده شوید و در عین حال تبلیغات مجازی را نیز برای شما به ارمغان آورد و علاوه بر مشتریان سابق، مشتریان جدید را از سراسر کشور در وب سایت شما نگه دارد. 

نمونه های مشابه طراحی سایت خبری کانون عالی بازنشستگان

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت