طراحی سایت صنعتی

10 / 10
از 1 کاربر

بهره گیره از فضای اینترنتی موجب شده تا فعالیت های سنتی در رابطه با نحوۀ تبلیغات، روش های جذب مصرف کننده، معرفی محصولات، ارتباطات میان مشتری دچار تغییر و تحول قرار بگیرد و به سمت ترقی و پیشرفت سوق پیدا کند.

شرکت طراحی سایت مبنا با بهره مندی از دانش و تخصص علمی در زمینه برنامه نویسی، توانسته است متناسب با نیاز بازار و کارفرمایان، طراحی سایت حرفه ای را برنامه نویسی و بهینه سازی نموده است و در اختیار مدیران مشاغل قرار داده است. به عنوان مثال برای افرادی که در حوزه تولید، واردات و فروش تجهیزات صنعتی فعالیت دارند، به راحتی می توانند از امکانات طراحی سایت ابزارآلات صنعتی، طراحی وب سایت فروش ماشین آلات صنعتی، طراحی سایت دستگاه صنعتی، طراحی فروشگاه اینترنتی ابزارآلات، طراحی سایت برای فروش آنلاین ماشین آلات و .... استفاده نمایند و با قرار دادن تصاویر ابزارآلات و تصاویر  و شرح فنی آنها، امکان خرید را برای مشریان محیا نمایند.

هزینۀ طراحی سایت فروش ابزارآلات و دیگر وب سایت هایی که در این حوزه فعالیت دارند، دارای تعرفه های مشخص می باشد که بر روی پایگاه اینترنتی شرکت طراحی سایت مبنا، قسمت تعرفه قرار داده شده است و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد کارشناسان تماس حاصل نمائید و مشاورۀ لازم را در خصوص انتخاب نوع قالب وب سایت خود دریافت نمائید.

در طراحی سایت صنعتی و هر وب سایت دیگر، برای اینکه کار سئو و بهینه سازی سایت را برای شما انجام دهند، مشمول هزینه می باشد و باید هزینۀ جداگانه ای را پرداخت نمائید، نکتۀ قابل توجه در بهینه سازی طراحی سایت فروش تجهیزات صنعتی، این است که باید از یک شرکت معتبر برای انجام کار سئو کمک بگیرید، چراکه ممکن است اگر به درستی اصول سئو در محتوا نویسی و بهینه سازی وب سایت صورت نگیرد، رتبۀ لینک وب سایت تنزل پیدا می کند.

چرا طراحی سایت صنعتی؟

صاحبان صنایع تجاری نیز برای رونق اقتصادی خود نیازمند به معرفی خود در بستر اینترنت میباشند. به همین منظور برای مطرح کردن فعالیت های خود باید طراحی سایت را نیز هم سو با فعالیت های فیزیکی پیش ببرند تا بتوانند در عرصه های بین المللی نیز خود را معرفی نمایند.طراحی سایت صنعتی بسیار پیچیده است و برای طراحی نیاز است تمام نکات لازم برای داشتن وب سایت صنعتی مشهور و محبوب رعایت شود.

ویژگی های طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی همانند دیگر وب سایت ها از یک سری امکانات اولیه برخوردار هستند که همه آنها لازمه طراحی سایت می باشند. از جمله :

 • بخش معرفی کارخانه یا شرکت، بیان خدمات و نوع کالاها
 • توضیحات کامل در خصوص خرید و فروش محصولات
 • ایجاد بستری برای عضو گیری و مباحثۀ آزاد
 • ایجاد فضای نظرسنجی برای ارتقاء کیفی محصولات
 • امکانات پرسش و پاسخ میان کاربران و مدیران مرتبط
 • قابلیت دسته بندی محصولات و خدمات به وسیله منوهای تو در تو
 • ایجاد بخش هایی در رابطه با اخبار و مقالات مرتبط
 • فراهم نمودن بستر پشتیبانی مناسب برای کاربران
 • ایجاد گالری های تصاویر
 • قابلیت رسپانسیوی برای طراحی سایت صنعتی شما
 • سئو سازی بر اساس کلمۀکلیدی مطرح شده از سمت شما
 • آموزش کامل پنل مدیریت و همچنین نحوۀ محتوا نویسی درست بر اساس جست و جوگر گوگل

این امکانات اندکی از امکانات پیشرفته ای است که توسط شرکت طراحی سایت مبنا در اختیار صاحبان صنایع قرار می دهد.

هزینۀ طراحی سایت برای صنایع تجاری

هزینۀ طراحی سایت صنعتی بر اساس امکانات، زمان پیاده سازی و ارزش های مدن ظر شما سنجیده می شود و با نرخ و تعرفۀ مصوب داده می شود. برای اطلاع از تعرفه های طراحی وب سایت به بخش تعرف های وب سایت شرکت طراحی سایت مبنا سر بزنید. کارشناسان ما در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

طراحی سایت صنعتی بهینه شده

طراحی سایت صنعتی باید به صورت اصولی، بر اساس کلمۀ کلیدی مرتبط با فعالیت صنعتی شما برنامه ریزی شده باشد تا بتواند به عنوان اولین یا دومین لینک در صفحۀ اول موتور جست و جوگر در اختیار مخاطب قرار بگیرد. انتخاب شرکت طراحی سایت تخصصی شما را به این هدف جامع زودتر از دیگر وب سایت های طراحی می رساند. شرکت طراحی سایت مبنا با داشتن رزومۀ قوی در بحث سئو به شما این ضمانت را می دهد تا وب سایت شما بر اساس سلیقۀ شما در رتبه های برتر قرار بگیرد.

اصول طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی با امکانات معرفی حیطۀ فعالیت و شغلی به صورت صادقانه باید فضا را برای شناساندن خود به همکاران در کشورهای متعدد فراهم آورد، این کار را می توان با اضافه نمودن قابلیت چند زبانی به سایت ایجاد نمود تا بازدیدکنندگان متعددی بتوانند با خدمات شما آشنا شوند. استفاده وب سایت به صنایع تجاری کمک می کند تا در فضای اینترنت نیز درآمدزایی ویژه خود را  داشته باشد تا از رقبای خود بتوانند پیشی بگیرند. بهره وری از وب سایت های اختصاصی زمینه را برای گسترش کسب و کار به وجود آورده و دست مشتری را برای داشتن وب سایت اختصاصی باز گذاشته است. امروزه دادن سفارش طراحی سایت صنعتی موجب گسترش فعالیت های درونی و خارجی شده است.

طراحی وب سایت صنعتی

یکی از راه حل های که کار شما را با فعالیت های سنتی قدیم می تواند متمایز کند، طراحی سایت می باشد. در دنیای امروز طراحی سایت یکی از ملزومات محسوب میشود و موجب رونق بخشیدن به کسب و کار می گردد. طراحی سایت صنعتی نیز به صورت اختصاصی طراحی می شود و افراد خاصی متقاضی طراحی وب سایت صنعتی می باشد. برای اینکه طراحی سایت حرفه ای صنعتی به درستی پیاده سازی شود مهم است که چگونه امکانات در طراحی وب سایت اختصاصی صنعتی چیدمان شده و مورد استفاده قرار بگیرد.

در طراحی سایت برای شرکت های صنعتی مهم است به دلیل حساسیتی که دارد و می تواند در سطح بین المللی نیز بازدیدکننده داشته باشد، قابلیت چند زبانی را هم داشته باشد. طراحی سایت ویژه ی شرکت های صنعتی از مهم ترین وب سایت های حرفه ای است که مدیران شرکت های صنعتی متمایل هستند از تمام امکانات کاربردی برای ارتقاء وب سایت صنعتی خود بهره مند شوند و برترین وب سایت صنعتی را میان رقبای خود داشته باشند.

برای طراحی سایت برای شرکت های صنعتی از تمام ایده ها و امکانات استفاده می شود تا هر آنچه که مدیران شرکت صنعتی می خواهند به صورت غیر حضوری عرضه کنند و یا مخاطبان به آن احتیاج دارند در طراحی سایت ذکر شود و از آنها به درستی استفاده شود تا بازدهی بیشتری را به ارمغان آورد. طراحی سایت امکاناتی به مدیران وب سایت و مخاطبان می دهد که از هدر رفت زمان جلوگیری می کند و بهره وری افراد را در مقابل افزایش می دهد.

تمام صاحبان صنعت یک هدف را دنبال می کنند و آن ارائه بهترین خدمات و محصولات در کمترین زمان، بدون محدودیت مکانی است تا رضایتمندی مشتریان خود را چندین برابر نموده و در ضمن درآمدزایی خود را هم افزایش دهند. طراحی سایت صنعتی بهترین روش است که برای تمام شرکت ها جواب می دهد که می توان بهترین امکانات را از راه دور در اختیار کاربران قرارداد. برای اینکه به راحتی طراحی سایت که برنامه نویسی شده است در دسترس مخاطبان قرار گرفته شود از استانداردهای سئو و خرید بک لینک بهره گرفته می شود تا نتایج درخشانی را برای صاحبان وب سایت صنعتی به ارمغان آورد.

برخی نتایج بدست آمده ی گوگل در پروژه های طراحی سایت صنعتی

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
تابلو روان
طراحی سایت تابلو روان شاپ ال ای دی
4
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
اتوماسیون صنعتی
طراحی سایت اتوماسیون صنعتی آژمان
1
ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت