طراحی سایت B2B

10 / 10
از 2 کاربر

طراحی سایت B2B

تجارت B2B یکی از پر سود ترین تجارت ها در زمینۀ الکترونیک است به عبارتی نوعی تجارت بنگاه به بنگاه می باشد. در این تجارت دو شرکت تجاری با همدیگر شروع به داد و ستد می کنند. وب سایتی که بتواند معاملات دو شرکت تجاری را انجام دهد، نمونه ای از طراحی B2B است. در کشور ایران نیز چنین وب سایت هایی طراحی شده است که می توان به وب سایت های سانیار و علی بابا اشاره کرد.

شرکت طراحی سایت مبنا، طراحی سایت B2B را با زبان های برنامه نویسی پیشرفته طراحی می کند. علاوه بر آن شما با داشتن چنین ایده هایی می توانید به شرکت طراحی سایت مبنا این اجازه را بدهید که وب سایت های تخصصی متعددی را به دنیا معرفی کند.

دلایل طراحی سایت B2B

طراحی سایت B2B به دلیل بهره برداری از یک ایدۀ نو، می تواند کسب و کارهای زیادی را به سودآوری برساند. برای طراحی سایت B2B از سیستم های نرم افزار کپی استفاده نمی شود و این عامل موجب می شود که وب سایت B2B به صورت اختصاصی و ویژه طراحی شود. بهره وری از متدهای پیشرفته سئو می توان جایگاه وب سایت را ارتقاء داد و به دسترسی آسان کاربران کمک شایانی نمود. به کار بردن کلمات کلیدی ویژه تجارت B2B در طراحی وب سایت B2B سبب می شود، سئو وب سایت قدتمند به موتور جستجوگر معرفی شود و رنک وب سایت را به صفحۀ نخست ارتقاء دهد.

امکانات طراحی سایت B2B

طراحی سایت B2B به کارفرمایان تجاری، امکاناتی را می دهد که بتوانند به راحتی معاملات خود را انجام دهند، شامل موارد ذیل می باشد:

  • امکان طبقه بندی مشاغل
  • امکان معرفی فعالیت و محصولات
  • خرید و فروش پر سود و بدون واسطه
  • امکان مشاهده آمار بازدید کنندگان
  • امکان سرچ مطالب با قابلیت فیلترینگ
  • پیدا کردن افراد و یا شرکت های سرمایه گذاری
  • در اختیار گذاشتن تبلیغات رایگان برای جذب مشتری
  • امکان قرار دادن تبلیغات ویژه برای کسب درآمد
  • امکان ثبت ایده و اختراعات نو برای تولید کالاهای جدید
  • امکان نظرسنجی و ارسال و دریافت پیام از طریق ایمیل

طراحی سایت B2B این امکان ویژه را به مدیران وب سایت B2B می دهد که شرکت های تولید کننده و شرکت های فروشنده به کمک واسطه، محصولات خود را برای خرید و فروش در دسترس کاربران قرار دهد و زمینه را برای رونق کسب و کار تجار فراهم می آورد.

شرکت طراحی سایت مبنا با سابقۀ موفق در حیطۀ بهینه سازی وب سایت توانسته وب سایت های متعددی را با رعایت استانداردهای بین المللی سئو به رتبه های اول و دوم ثبت کند و موجب رونق کسب و کار آن شرکت ها و مؤسسات شده است. تنها با نگاه کردن به نمونه کارهای موجود در وب سایت به صداقت سخنان ما پی ببرید.

طراحی سایت B2B

شرکت طراحی سایت مبنا با فعالیت چند ساله خود در حیطۀ طراحی سایت، تا کنون توانسته وب سایت های حرفه ای متعددی را در زمینه های مختلف تجاری، صنعتی، آموزشی، علمی و غیره را طراحی نماید و  با طراحی سایت B2B حجم کاری خود را گسترش داده و برای خدمات گسترده بین تجار نیز می تواند وب سایت اختصاصی طراحی نماید.

برخی از شرکت های طراحی سایت وجود دارند که با دریافت کمترین هزینه اقدام به طراحی سایت نمایند و بعداً هزینه های زیاد، غیر عرفی را از شما دریافت کنند ولی برای انتخاب شرکت طراحی سایت معتبر نیاز است به یک سری نکات توجه نمود. به عنوان مثال طراحی سایت B2B نیاز به امکانات و ماژول هایی دارد که به صورت اختصاصی به تجارت بین دو شرکت مربوط می شود و آگاهی داشتن نسبت به این ویژگی ها نیاز به دانش فنی و تحقیقاتی دارد و یک شرکت طراحی سایت حرفه ای، تمام جوانب را مورد بررسی قرار می دهد و سپس اقدام به طراحی سایت B2B می زند.

شرکت مبنا تا کنون خیلی از وب سایت های حرفه ای را طراحی نموده اند و با رعایت اصول سئو، موقعیت وب سایت های خود را ارتقاء داده اند. شما مشتری عزیز می توانید با بررسی وب سایت و موقعیت آنها، طراحی سایت B2B حرفه ای خود را به شرکت مبنا بسپارید و با ارائه بهترین خدمات و آموزش کامل پنل مدیریت و همچنین پشتیبانی مداوم شما را در داشتن وب سایت کارآمد یاری می رساند.

در طراحی سایت باید توجه داشت که بر روی سئو وب سایت شما نیز فعالیتی صورت گیرد به همین منظور زمانیکه طراحی وب سایت B2B خود را سفارش می دهید،  بر روی سئو و خرید بک لینک نیز سرمایه گذاری کنید چراکه تمام این امکانات در کنار هم، شما را به نتیجۀ دلخواهتان می رساند.

داشتن رنک بالا، یک نیاز است که وب سایت B2B شما به راحتی در دسترس مخاطبان قرار گیرد و با رعایت موارد HEO، جذب کاربران و ماندگاری آنان را برای وب سایت شما به ارمغان آورد.

نمونه پروژه های طراحی سایت B2B

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :