سئو

3 / 10
از 28 کاربر

برخی از پروژه های بهینه سازی سایت در حال اجرا و نتایج حاصل از جستجوی لغت :

آیا بدست آمدن این نتایج در گوگل اتفاقی است ؟!!!

 

تعریف سئو در طراحی وب سایت چیست؟

اگر به صورت مختصر بخواهیم سئو را تعریف کنید می توانیم بگوئیم سئو یعنی بهینه سازی سایت برای بهتر دیده شدن (Search Engine Optimization).

با گسترش بستر اینترنت و استفادۀ روز افزون از آن موجب شده تا صنایع مختلف طراحی سایت را متناسب با احتیاجات خود سفارش دهند، به همین منظور همۀ افراد برای اینکه به یک سری خدمات و یا محصولات دسترسی داشته باشند، ابتدا در نوار موتورهای جستجوگر به دنبال مطالب مورد نیاز خود می گردند و سپس اقدام به خرید و یا فروش می زنند. مهمترین مسئله ای که در اینجا مطرح می باشد، بحث دیده شدن می باشد که ارزش قابل توجهی به وب سایت می بخشد. استفاده از متدهای استاندارد سئو باعث بهینه سازی و دسترسی آسان وب سایت می گردد و اعتبار بالایی به طراحی سایت شما می بخشد.

چه شرکتی را برای طراحی سایت سئو شدۀ خود می توانید برگزینید؟

هزارا شرکت طراحی سایت در بازار وجود دارد که طراحی سایت را برنامه نویسی می کنند و در ابتدا هزینه های پایین را برای جذب مشتری طلب می کنند، علاوه بر ارائۀ قالب های آماده بعداً هزینه های بالای دیگری را برای خدمات اصلی درخواست می کنند. شرکت طراحی سایت مبنا در ابتدا با ارائه تعرفه های مشخص طراحی سایت های حرفه ای و همچنین هزینه های سئو نویسی و هاست و دامنه توانسته شفافیت در ارائۀ خدمات به مشتریان را به اثبات برساند و روزانه مصرف کنندگان متعددی را به جمع مشتریان خود اضافه کند.

شیوۀ عملکرد سئو Seo چگونه است؟

همانطور که تجربه به ما نشان داده است، مبنای تمام مشاغل و فعالیت هایی که در دنیا برای رفع نیاز بشر به کار گرفته می شود، یک سری کلمات کلیدی است که بیانگر نوع فعالیت و یا حرفۀ اشخاص را مشخص می کند. به عنوان مثال کلمات کلیدی که می توان برای یک شرکت طراحی سایت نام برد می توان به طراحی سایت، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت معماری، وب سایت، بهینه سازی، سئو، تعرفه های استاندارد طراحی سایت و .... اشاره کرد. معمولاً افرادی که نیاز به کسب اطلاعاتی در این زمینه هستند، یکی از این کلمات کلیدی را از طریق موتورهای جستجوگر سرچ می کنند و گوگل و یا موتورهای جستجوگر دیگر یک سری وب سایت شرکت طراحی سایت را از جمله شرکت طراحی سایت مبنا را به شما نشان می دهد. مهمترین نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است، قرار گرفتن در لینک های نخست است که به وب سایت اعتبار قابل توجهی می بخشد و در نهایت آمار بازدیدکنندگان بستگی به سئو و بهینه سازی طراحی سایت دارد.

عواملی تأثیر گذار برای داشتن جایگاه عالی در گوگل

اهمیت رعایت اصول و قواعد یکی از برترین نکاتی است که باید هنگام طراحی سایت بدان توجه داشت و برای رسیدن به آن باید دانستنیها ، آزمون و اشتباهات و همچنین خبرهای لحظه ای گوگل را دنبال کرد تا دانش فنی مورد نیاز برای کسب جایگاه گوگل را تثبیت کرد. عوامل متعددی در داشتن سئو اصولی مؤثر است به عنوان مثال:

  • گزینش صحیح کلمات کلیدی
  • آگاهی از ساختار کلی وب سایت
  • شیوۀ صحیح لینک سازی هنگام طراحی سایت

آگاهی از تاکتیک های بازاریابی مجازی و عکس العمل ها به واکنش ها در فضای مجای

تجربه نشان داده که سئو، زمینه ای را در بستر اینترنت برای دسترسی آسان کاربران به موضوعات مورد علاقه اشان فراهم می آورد که در زمان کوتاه به بهترین نحو به آنها دسترسی پیدا کنند.

گسترده ترین بخش بستر اینترنت به گوگل تعلق دارد و الگوریتم و تاکتیک های خاصی برای سئو کردن وب سایت ها استفاده می کند، به همین دلیل باید شرکت طراحی سایت که وب سایت شما را کد نویسی می کند، دانش کافی نسبت به اصول استاندارد سئو و بهینه سازی گوگل داشته باشد تا مرتبۀ وب سایت شما را از همان ابتدا به درستی برنامه ریزی کرده باشد. شرکت طراحی سایت مبنا در دنیای اینترنت، وب سایت های متعددی را با کلمات کلیدی تخصصی به رتبه های اول، دوم و سوم و غیره تثبیت کرده است که نشان دهندۀ تجربۀ حرفه ای است که تیم مجرب شرکت طراحی سایت مبنا را تشکیل داده است.

همانطور که در بالا بدان اشاره شد، سئو و بهینه سازی اصولی است که برای دست پیدا کردن وب سایت  به ترافیک بالا به کار گرفته می شود و برای تمام وب سایت ها امری ضروری و لازم الاجرا می باشد، درغیر اینصورت صرف داشتن وب سایت در بستر اینترنت کسب و کار را رونق نمی دهد. داشتن وبسایت سئو شده به مراتب دسترسی و بار ترافیکی بالایی را برای وب سایت شما به وجود می آورد و در نهایت به رونق کسب و کار تجاری حرفۀ شما کمک روز افزونی خواهد کرد.

مطابق با آخرین آماری که گوگل در اختیار مخاطبان خود قرار داده است، برترین وب سایت ها ، وب سایت هایی می باشند که از همان ابتدا طراحی سایت خود را بر مبنای سئو برنامه نویسی و محتوا نویسی کرده اند و دسترسی مخاطبان را برای وب سایت خود سهل نموده اند. 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده