طراحی سایت پوشاک

10 / 10
از 5 کاربر

طراحی سایت پوشاک

یکی از انواع کسب و کار هایی که امروزه می تواند به صورت آنلاین نیز به فعالیت خود ادامه دهند تولیدی های پوشاک می باشند. این تولیدی ها می توانند با در نظر گرفتن یک طراحی سایت پوشاک فضایی را در اینترنت برای معرفی بیشتر محصولات و خدمات خود در نظر بگیرند و از این طریق مشتریان بیشتری را برای خود جذب نمایند. طراحی سایت پوشاک دارای شرایط خاصی است که در ادامه به توضیحات مفصل در این زمینه خواهیم پرداخت.

یک تولیدی پوشاک مطمئنا هر ساله نمونه کار های جدید و به روزی را برای عرضه به بازار تولید میکند که میتواند آنها را در صورت محیا بودن شرایط حتی به کل ایران صادر نماید و تنها به فروش منطقه ای و درون شهر محل فعالیت خود بسنده نکند. برای اینکه چنین شرایطی برای یک تولیدی و یا کارخانه ی تولید وشاک اتفاق بیوفتد نیازمند یک طراحی سایت پوشاک حرفه ای خواهید بود. یک سایت به عنوان یک ویترین 24 ساعته برای شما عمل خواهد نمود که توسط کل ایران مورد بازدید قرار میگیرد و میتواند موقعیت مناسبی را برای فروش محصولات شما فراهم آورد.

حتی در صورتی که یک تولیدی کوچک لباس هستید می توانید با طراحی سایت لباس از این قابلیت برخوردار شوید که با معرفی بیش از پیش خود به مشتریانی از سراسر ایران که تمایل به خرید محصولات شما دارند کم کم پیشرفت کرده، روز به روز سود بیشتری را کسب نموده و به یکی از بزرگ ترین تولیدی های لباس در ایران تبدیل شوید.

طراحی سایت پوشاک چگونه است؟

برای اینکه بتوانید یک طراحی سایت پوشاک مناسب برای فعالیت های خود داشته باشید می بایست در مرحله ی اول انتظارات خود را از وب سایت لباس فروشی خود مد نظر قرار دهید. اینکه آیا تنها مایلید تا محصولات خود را در وب سایت معرفی نمایید و یا اینکه کاربران بتوانند به صورت آنلاین آنها را نیز خرید نمایند جز ملاک های شما باشد در روند طراحی سایت شما تاثیر گذار خواهد بود زیرا در صورتی که تنها قصد معرفی محصولات خود را داشته باشید یک طراحی سایت معرفی پوشاک مناسب شما خواهد بود و در صورتی که قصد فروش آنلاین لباس های تولیدی خود را نیز داشته باشید می بایست طراحی فروشگاه اینترنتی پوشاک برای شما انجام شود.

پس از اینکه تصمیم خود را برای راه اندازی وب سایت قطعی نموده و همچنین انتظارات خود را از نتیجه ای که مایلید از وب سایت بگیرید را نیز مشخص نمودید می بایست به یکی از شرکت های طراحی سایت مراجعه نمایید. شرکت طراحی سایت مبنا مطمئنا در زمینه ی طراحی سایت پوشاک میتواند بهترین شرکتی باشد که میتوان انتخاب نمود. این شرکت با دارا بودن نمونه کار هایی در زمینه طراحی سایت پوشاک میتواند پروژه طراحی سایت شما در کمترین زمان ممکن به انجام رسانده و وب سایت لباس فروشی شما را با بالاترین کیفیت به شما تحویل دهد.

فرایند طراحی سایت پوشاک

پس از اینکه قرار داد طراحی سایت پوشاک را با شرکت طراحی سایت به امضا رساندید با توجه به اینکه شما طراحی سایت معرفی پوشاک را مد نظر دارید و یا طراحی فروشگاه اینترنتی پوشاک را ، دو مدل طراحی سایت می تواند برای شما صورت گیرد. در اولین روش وب سایت شما با کمک قالب آماده و پایه ی شرکت برای شما راه اندازی می شود. این قالب با توجه به اینکه از پیش طراحی و آماده شده و بر روی بسیاری از وب سایت های طراحی شده توسط شرکت مبنا نصب شده است، دارای مزایایی از قبیل قیمت پایین تر و زمان راه اندازی کمتری نیز می باشد و تنها عیب آن تکراری بودن آن از بابت استفاده از آن در بسیاری از سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت مبنا خواهد بود.

نوع دوم طراحی سایت پوشاک به صورت اختصاصی می باشد. در این مدل از طراحی سایت پس از عقد قرارداد شما نزد گرافیست شرکت ارجاع داده میشوید و طی جلسه ای با مسئول بخش گرافیک شرکت خواهید توانست قالبی اختصاصی برای وب سایت خود در نظر بگیرید. این کار باعث میشود تا اولا وب سایت شما مطابق با خواسته ی شما شکل گیرد و بعد از آن وب سایتی متفاوت نسبت به سایر وب سایت های موجود بر روی اینترنت داشته باشید که همین تفاوت می تواند بر روی کاربر پسندی وب سایت شما تاثیر گذار باشد.

 توجه داشته باشید که گرافیک یک وب سایت میتواند تاثیر بسیاری بر روی فروش شما داشته باشد به همین دلیل است که همواره توصیه می کنیم در صورتی که قصد طراحی سایت پوشاک را دارید حتما به صورت اختصاصی آنرا طراحی نمایید تا زیبایی بصبری وب سایت شما بتواند مشتری را در وب سایتتان نگه داشته و باعث فروش محصولاتتان به وی شود در کنار این موارد سرعت لود بالا و همچنین امینت وب سایت پوشاک شما در مراحل بعدی طراحی سایت می باشد که توسط شرکت طراحی سایت مبنا به خوبی در نظر گرفته میشود. پس از اینکه قالب شما طراحی و به تایید شما رسید می بایست به بخش برنامه نویسی منتقل شود تا پس از انجام برنامه نویسی بر روی آن بتوانید وب سایت خود را تحویل بگیرید.

برنامه نویسی و اصولی برای وب سایت پوشاک

پس از اینکه طراحی سایت شما در بخش گرافیک به پایان رسید، فایل قالب برای برنامه نویسی ارسال میشود. در این بخش برنامه نویسان خبره شرکت مبنا تمام تلاش خود را انجام میدهند تا با یک برنامه نویسی اصولی و بهینه سایت شما را از نظر کد نویسی سئو بیس نموده و سایت شما از این بابت مشکلی نداشته باشد. سئو بیس بودن طراحی سایت شما باعث میشود تا ربات های گوگل راحت تر به سایت شما سر بزنند و از این رو سایت شما نزد ربات های گوگل دارای امتیاز مثبتی از این بابت شود.

طراحی سایت پوشاک به صورت اختصاصی

بسیاری از وب سایت هایی که در زمینه ی طراحی سایت شروع به فعالیت نموده اند دارای تعدادی برنامه نویس سطح پایه بوده که صرفا توانایی ویرایش قالب های آماده ی موجود در وب را دارا می باشند. این وب سایت و بعضا شرکت ها به دلیل دانش کم و تجربه ی نچندان بالای خود وب سایت هایی که به آنها سپرده میشود را با سیستم میریت محتوای وردپرس و یا جوملا که به صورت رایگان در اینترنت وجود دارند ساخته و صرفا یک قالب تغییر داده شده را بر روی آن نصب میکنند. 

موتور های جست و جو کمک حال شما برای کسب درامد بیشتر

مطمئنا یک وب سایت تا زمانی که در کلمات کلیدی حوزه فعالیت خود جزء بهترین ها نباشد نباید انتظار بازدید و فروش بالایی داشته باشد به همین منظور  از ابتدای طراحی سایت پوشاک شما می بایست همه چیز مطابق با خواسته های گوگل باشد. برنامه نویسی اصولی ، تولید محتوای یونیک و کاربر پسند ، بک لینک گیری قوی و حرفه ای و... همه با هم کمک میکنند تا وب سایت شما در موتور های جست و جو پیشرفت کرده و به صفحه اول برسد. پس از آن است که شما بازدید بالا ، فروش مناسب و کسب درامد قابل قبولی را دریافت خواهید نمود.

ویژگی های سایت پوشاک

مطمئنا اصلی ترین ویژگی سایت پوشاک را می توان دارا بودن مزیت باز بودن 24 ساعته ی آن در کنار در دسترس بودن آن از سراسر ایران در نظر گرفت. این مغازه ی اینترنتی دائمی می تواند بهترین مکان برای معرفی محصولات تولید کنندگان پوشاک باشد که مشتریان می توانند در هر زمانی که به لباس نیازمند بودند به آن مراجعه و نسبت به خرید لباس مورد نیاز خود اقدام نمایند.

یکی از ویژگی های منحصر به فردی که شرکت طراحی سایت مبنا در اختیار مشتریان خود قرار می دهد قابلیت قرار دادن عکس های 360 درجه می باشد. در این مدل از تصاویر کاربری که به سایت شما مراجعه می نماید با دیدن اینگونه تصاویر دید همه جانبه ای نسبت به محصول مورد نظر خود داشته باشد و تمایل وی برای خرید لباس مورد نظر بیشتر شود.

هدف از داشتن سایت پوشاک چیست ؟

مطمئنا هر مدیر تولیدی پوشاک از راه اندازی سایت پوشاک دو هدف را دنبال می کند. یکی تجربه ی فروش بیشتر محصولات و دیگری معرفی محصولات خود به افرادی که از سایت بازدید میکنند. ممکن است فردی که از سایت بازدید میکند همان لحظه و ساعت نسبت به خرید لباس ترغیبی نداشته باشد اما تصاویر قرار داده شده از لباس مورد نظر وی باعث میشود تا در صورتی که همان لباس را در فروشگاهی که برای خرید لباس به آن مراجعه نموده است مشاهده نماید نسبت به خرید حضوری آن اقدام نماید.

دلایل موفقیت سایت های پوشاک

اصلی ترین دلیل موفقیت یک سایت پوشاک دیدن شدن آن در سرچ های مختلف مرتبط با حوزه پوشاک مانند سرچ کلماتی از قبیل " خرید لباس ، خرید پوشاک ، خرید لباس پسرانه ، خرید لباس دخترانه و..." می باشد. برای اینکه در چنین کلمات پر سرچ و رقابتی  رتبه مناسبی را از آن خود نمایید می بایست اصول سئو را به خوبی رعایت نمایید. مبحث بعدی که باعث موفقیت یک سایت پوشاک خواهد شد این است که بر روی گرافیک ظاهری آن می بایست کار شود. یک سایت که گرافیک چشم نوازی داشته باشد میتواند رضایت کاربر را در بر داشته باشد. دسترسی سریع به بخش های اصلی وب سایت و کوتاه کردن مسیر رسیدن کاربر به خواسته اش از دیگر دلایل موفقیت سایت های پوشاک می باشد. مطمئنا موفقیت یک وب سایت زمانی حتمی خواهد که توسط یک شرکت طراحی سایت حرفه ای طراحی پشتیبانی و سئو شده باشد. از جمله مطرح ترین و با سابقه ترین شرکت های فعال در زمینه ی طراحی سایت میتوان به شرکت طراحی سایت مبنا اشاره نمود. راه هایی که در زیر به آها اشاره خواهیم نمود راه های ارتباطی با این شرکت بوده که شما میتوانید با استفاده از آنها نسبت به دریافت مشاوره رایگان در زمینه ی طراحی سایت ، تولید محتوا و سئو اقدام نمایید.

طراحی اختصاصی سایت پوشاک

یکی از اصلی ترین مواردی که میتواند بر روی سئو سایت شما تاثیر گذار باشد این است که در طراحی سایت پوشاک شما از کد نویسی و سیستم اختصاصی استفاده شده باشد. استفاده از سیستم های مدیریت محتوای وردپرس به دلیل متن باز و قابل ویرایش بودن آنها برای طراحی سایت پوشاک زیاد مناسب نیستند از این رو شرکت طراحی سایت توانسته است با تکیه بر دانش فنی برنامه نویسان خود نسبت به طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خود اقدام نماید. سئو بیس بودن ، عدم انتشار کد نویسی در اینترنت، امنیت بالا از جمله بخشی از ویژگی های این سیستم مدیریت محتوای اختصاصی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد.

از جمله اصلی ترین دلایلی که توصیه میکنیم از شرکت های طراحی سایتی که می توانند وب سایت شما را با استفاده از سیستم اختصاصی طراحی نمایند این است که با توجه به اینکه کد نویسی به صورت 0 تا 100 توسط آنان انجام شده است محدودیتی برای انجام طرح مد نظر شما نخواهند داشت در صورتی که در طراحی سایت با وردپرس و جوملا محدودیت های بسیاری وجود دارد.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت دکوراسیون موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت مبنا می باشد. شما میتوانید از طریق یکی از روش های زیر نسبت به تماس با شرکت طراحی سایت مبنا اقدام نمایید و شرایط طراحی سسایت اختصاصی پوشاک را مطلع شوید.

هزینه ی طراحی سایت پوشاک

سوالی که ذهن بسیاری از مدیران تولیدی های پوشاک که به فکر طراحی سایت پوشاک هستند را به خود مشغول نموده است بحش هزینه طراحی سایت پوشاک می باشد. در پاسخ به این مدیران باید گفت که طراحی سایت تعرفه ثابت و مشخصی نداشته و صرفا با توجه به امکاناتی که شما بر روی سایتان دریافت می کنید محاسبه میشود. تنها راه و مطمئن ترین راه برای کسب اطلاع از هزینه طراحی سایت پوشاک ارتباط برقرار کردن با بخش فروش شرکت طراحی سایت مبنا به یکی از روش های زیر می باشد.

طراحی وب سایت پوشاک

پوشاک به عنوان اولین مایحتاجی است که در سراسر دنیا از آن نام برده می شود. شرکت ها و فروشگاه های متعددی، کار تولیدات و فروش انواع پوشاک را برای رده های سنی مختلف از بدو تولد تا بزرگسالی را ارائه می دهند. کارخانجات تولیداتی و فروشگاهی برای عرضه و پخش راحت محصولات پوشاک، طراحی سایت پوشاک را به شرکت های طراحی سایت معتبری چون شرکت طراحی سایت مبنا سفارش می دهند.

خیلی از افراد جامعه بر این اعتقاد دارند که نمی توان بسیاری از کارها را به روش های سنتی انجام داد و خرید و فروش نیز نمونه بارزی از این مسائل می باشده که به راحتی در  بستر اینترنت می توان انواع پوشاک را با قرار دادن تصاویرشان خرید و فروش اینترنتی لباس، کفش،کیف و ... را با قیمت مناسب محیا نمود

طراحی وب سایت پوشاک امکانات کاربردی زیادی را در اختیار صاحبان وب سایت ارائه می دهد تا بتوانند خدمات راحت و متنوعی را به صورت متمرکز به مشتریان عرضه کنند. امکان معرفی محصولات تولید شده، قرار دادن مقالات مرتبط به خرید پوشاک، قرار دادن اخبار بروز مرتبط با برندها، امکان خرید اینترنتی، امکان جستجوی پیشرفته، امکان مقایسه بین کالاها، عضو گیری و غیره از جمله قابلیت هایی است که به صورت هدفمند انتخاب شده و درون وب سایت پوشاک پیاده سازی می شوند.

کاربران برای دسترسی به وب سایت پوشاک مورد نظر خود می توانند در کسری از ثانیه کلمات کلیدی که مرتبط با حوزۀ دلخواه خودشان است را در موتور جستجوگر گوگل تایپ نمایند و سریعاً به وب سایت مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند. به همین دلیل طراحی سایت حرفه ای پوشاک را به صورت هدفمند بهینه سازی می کنند تا به وب سایت اعتبار و ارزش بخشیده شود و در لینک های نخست قابل مشاهده قرار بگیرد. هرچه دسترسی به وب سایت پوشاک و یا هر وب سایت دیگری بیشتر باشد به مراتب در درآمد صاحبان وب سایت نیز اثرگذار می باشد.

برخی نتایج بدست آمده ی گوگل در پروژه های طراحی سایت پوشاک

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
چرم
طراحی سایت چرم دیبا
5
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
کیف پول
طراحی سایت چرم دیبا
6
ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :