طراحی سایت مراکز تجاری

10 / 10
از 3 کاربر

طراحی سایت مراکز تجاری

طراحی سایت قابلیت ها و ماژول های زیادی را در اختیار مدیران قرار می دهد تا به واسطۀ اینترنت بتوانند به فعالیت خود رونق ببخشند.

شرکت طراحی سایت مبنا، در کنار طراحی سایت تجاری و طراحی سایت B2B ، طراحی سایت مراکز تجاری را نیز به صورت حرفه ای برنامه نویسی می کند. برای اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما در وب سایت شرکت طراحی سایت مبنا رجوع کنید.

اهمیت طراحی سایت مراکز تجاری چیست؟

هدف از طراحی سایت مراکز تجاری، معرفی مرکز تجاری شخص است که بتواند مشتریان زیادی را جذب کند. برای مراکز تجاری مهمترین نکته قابل توجه این است که بتوانند برای مراکز تجاری خود تبلیغات انجام دهند، در همین راستا با طراحی کاتالوگ ، پخش تراکت،چاپ بنر و یا تبلیغات تلویزیونی کار تبلیغات مرکز تجاری خود را با هزینه های سنگین انجام می دهند. امّا در حال حاضر با تنها، طراحی وب سایت می توانند با یک هزینۀ کم تبلیغات دائمی را برای مرکز تجاری خود داشته باشند.

طراحی سایت مراکز تجاری یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات و بازاریابی مجازی می باشد که در حال حاضر بسیاری از مراکز تجاری دارای یک وب سایت تجاری هستند.

مهمترین امکانات وب سایت مراکز تجاری

برای راه اندازی طراحی سایت مراکز تجاری از به روزترین زبان های برنامه نویسی استفاده می شود تا به طور کامل بهینه سازی شده باشد. بخشی از قابلیت های به کار رفته در طراحی سایت مراکزتجاری عبارتند از:

 • قابلیت سفارش گیری
 • ایجاد منوهای تو در تو
 • امکان محاسبۀ تخفیف
 • ایجاد درگاه پرداخت آنلاین
 • معرفی محصولات و خدمات
 • امکان دادن شماره اشتراک
 • قابلیت خرید و فروش اینترنتی
 • قرار دادن اخبار محصولات جدید
 • امکان دادن اطلاعیه های جدید
 • امکان عضوگیری و ایجاد کلوپ های گروهی
 • مشخص نمودن تاریخ های حراجی و نتایج قرعه کشی ها

با قرار دادن امکانات بیشتر برای طراحی سایت مراکز تجاری می توان وب سایت را  جذاب تر و در عین حال کاربردی تر نمود و موجب رضایتمندی مخاطبان قرار خواهد گرفت.

طراحی سایت مراکز تجاری نیاز به مهارت و تجربۀ برنامه نویسی دارد که بتوان تمام نیازهای مدیران مراکز تجاری را پیاده سازی کرد. شرکت طراحی سایت مبنا با تجربۀ چندین سالۀ خود در زمینه طراحی سایت توانسته وب سایت های بسیاری را بر مبنای سئو هدفمند پیاده سازی کند.

سئو در طراحی سایت مراکز تجاری چه کاری انجام می دهد؟

در مقالات متعددی در رابطه با بهینه سازی وب سایت صحبت کرده ایم، در اینجا نیز اشاره مختصری به بحث سئو می کنیم:

برای دسترسی آسان کاربران به وب سایت مراکز تجاری شما نیاز است که نام وب سایت را بر نوار جستجوگر تایپ نمائید و یا اینکه با استفاده از یک کلمه که مرتبط به وب سایت مراکز تجاری است، در اولین صفحه به کاربر نمایش داده شود. برای داشتن رتبه های اول در موتور جستجوگر باید طراحی سایت مراکز تجاری را با توجه به کلمات کلیدی سئو نویسی شود. استفاده از سئو در طراحی سایت مراکز تجاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

طراحی وب سایت مراکز تجاری

در حال حاضر اکثر جوامع مختلف با توجه به مایحتاج خود، در اینترنت به دنبال مرتفع ساختن آنها می گردند تا با صرف زمان کمتر و پرداخت هزینۀ کمتر خرید و یا ارائه خدمات را برای خود محیا سازند. شرکت طراحی سایت مبنا با طراحی سایت مراکز تجاری این امکان را برای مدیران و مؤسسان مراکز تجاری فراهم آورده تا بتوانند خرید و فروش و یا رهن و اجارۀ مغازه های تجاری را به سهولت انجام دهند. طراحی وب سایت مراکز تجاری به صورت هوشمندانه طراحی شده است و با توجه به خواسته های مالکان برنامه نویسی می شود. طراحی سایت مرکز تجاری علاوه بر مواردی که ذکر نمودم می تواند امکانات دیگری چون شرح کامل مغازه ها، قرار دادن تصاویری از خود مغازه ها، بیان امکانات جانبی که مرکز تجاری دارد، نمایش مغازه های فعال و ... که هر کدام می تواند به صورت کامل تر بیان گردد.

در طراحی سایت برای مراکز تجاری نیز می توان با رعایت تکنیک های سئو و طراحی گرافیکی ساده و جذاب، موتور جستجوگر گوگل به وب سایت رتبۀ بالا اختصاص دهد و افراد با سرچ تنها یک کلمه و یا کلمات کلیدی مشخص به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند. سئو معقوله ای است که در طراحی سایت نباید دست کم گرفته شود چون به واسطۀ آن می توان علاوه بر بهینه سازی وب سایت، زمینه را برای سودآوری بیشتر محیا نمود. اگر طراحی سایت مراکز تجاری را بگونه ای برنامه نویسی کنند که بینندۀ بیشتری را جذب کند مسلماً تعداد واحد بیشتری در  مراکز تجاری می تواند فعال باشد.

مدیریت مراکز تجاری با طراحی وب سایت به صورت منحصربه فرد می توانند امکانات مرکز تجاری خود را معرفی کنند و تبلیغات مجازی را به صورت مداوم برای مرکز تجاری خود انجام دهند و امکانات موجود در مجموعه را معرفی کنند تا افراد با آگاهی بیشتری مغازه مورد نظر خود را خریداری کنند.

با افزایش مراکز تجاری و مراکز خرید، نیاز به طراحی سایت مراکز تجاری و یا طراحی سایت برای مراکز خرید احساس شد و اکثر مراکز تجاری برای اینکه بتوانند واحدهای تجاری خود را به فروش، رهن و یا اجاره بدهند، تمایل داشتند از امکانات طراحی وب سایت بهره مند گردند و با بروز رسانی مطالب وب سایت، بتوانند واحدهای تجاری خود را در اختیار تجار قرار دهند و به کسب و کار خود رونق ببخشند.

در همین جهت شرکت طراحی سایت مبنا با قرار دادن ماژول و امکانات کاربردی، طراحی سایت برای مراکز تجاری را تأسیس نمود و در اختیار مشتریان خود قرار داده است. طراحی سایت دارای قابلیت های منو، دسته بندی خدمات و محصولات، گالری تصاویر، آدرس نقشه گوگل، قرار دادن شماره تماس و آدرس های شبکه های اجتماعی، قرار دادن متنونی مرتبط با امکانات مجموعه ، امکان قرار دادن تصاویری از محل مورد نظر و خدمات، ثبت نظرات ، عضو گیری و ... است که در کنار هم منبع جامعی را در اختیار مخاطبان قرار می دهد و افراد مختلف بر مبنای حوزۀ فعالیت خود می توانند از این بستر برای توسعه فعالیت خود استفاده کنند و با بهینه سازی و سئو آمار تعداد بازدیدکنندگان وب سایت خود را ارتقاء ببخشند.

نمونه پروژه های طراحی سایت مراکز تجاری

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت