طراحی سایت مدارس

10 / 10
از 5 کاربر

طراحی سایت مدارس

همۀ فعالیت ها خود را با پیشرفت های روز دنیا وفق داده اند. مدیران مدارس نیز برای بهبود کیفیت کاری خود سفارش طراحی سایت مدارس را به شرکت های طراحی سایت می دهند. شرکت طراحی سایت مبنا برای ارتقاء کیفی نمونه کارهای خود طراحی سایت مدارس را نیز طراحی می کنند و یکی از بزرگترین شرکت های طراحی سایت می باشد که وب سایت ها را مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجو سئو می کند و دسترسی وب سایت ها را برای مشتریان سهل می نماید.

گردآوری مطالب کاربردی جذاب برای کودکان، موجب شده تا شرکت طراحی سایت مبنا، طراحی سایت کودکان و خردسالان و همچنین طراحی سایت مدارس را  به صورت ویژه برای کودکان و والدین برنامه ریزی کرده است.

ویژگی های حائز اهمیتی که به واسطۀ تیم کارشناسی شرکت مبنا، برای طراحی سایت کودکان قابل اجراست شامل موارد ذیل می باشد:

 • طراحی گرافیکی سادۀ و در عین حال جذاب وب سایت
 • قابلیت قرار دادن مقالات آموزشی برای کودکان
 • قابلیت قرار دادن کتابخانه ویژه برای کودکان و خردسالان
 • قابلیت دانلود فایل های تصاویر رنگ آمیزی و ...
 • امکان برقراری ارتباط میان والدین، مدیران و اساتید
 • قابلیت قرار دادن فایل های صوتی و تصویری مرتبط با کودکان و والدین

مهم ترین دغدغه ای که مدیران مدرسه، مهدکودک و والدین با آن مواجه می باشند آگاهی نداشتن نسبت به شیوۀ صحیح برخورد با کودکان و فرزندان است که وب سایت کودکانه می تواند مقداری از این مشکلات را برای آنها مرتفع سازد.

همچنین با طراحی سایت آموزشی مخصوص کودکان می توان مطالب اختصاصی در رابطه با تعلیم و تربیت کودکان و یا فایل های آموزشی درسی و غیر درسی (کتاب های داستان، کتاب قصه، کتاب شعر، کتاب دانستنیها و ...) را برای کودکان و یا حتی نوجوانان یکجا جمع آوری نمود. طراحی سایت هرچه مطالب تخصصی و مرتبط بیشتری داشته باشد، افراد بهتر می توانند از آن وب سایت استفاده کنند و در نتیجه دائم به وب سایت مورد علاقۀ خود سر می زنند.

طراحی سایت باید به صورت استاندارد بهینه سازی شود تا با تایپ کلمات کلیدی مرتبط، وب سایت شما در جایگاه برتر به مخاطبان نشان داده شود. به همین منظور سئو در طراحی سایت بسیار اهمیت دارد و حتماً وب سایت شما بر این اساس، باید محتوا نویسی شود.

هزینۀ طراحی سایت کودکان و خردسالان بستگی به تعداد آپشن هایی دارد که در وب سایت قرار داده می شود بستگی دارد، شرکت طراحی سایت مبنا با سابقه چندین سالۀ خود در زمینۀ طراحی سایت با تعرفه های مشخص، انتخاب را برای مشتریان خود آسان نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت شرکت مبنا مراجعه نمائید و با مشاورۀ رایگان بهترین وب سایت را متناسب با حیطۀ فعالیت خود سفارش دهید.

اهمیت طراحی سایت مدارس

درحال حاضر بسیاری از فعالیت ها به صورت آنلاین و اینترنتی انجام می شود در نتیجه طراحی سایت مدارس نیز امکانات ثبت نام آنلاین و یا برخی از امکانات دیگر را بدون محدودیت زمانی در اختیار دانش آموزان، اساتید و مدیران قرار می دهد.

بزرگ ترین ویژگی که می تواند طراحی سایت مدارس داشته باشد، ایجاد ارتباط آنلاین با اولیا و مربیان باشد که دسترسی را بسیار آسان نموده است. طراحی سایت مدارس ویژگی های متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می دهد، به عنوان مثال:

 • ثبت نام آنلاین
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • قرار دادن اطلاعیه
 • معرفی معلمان و اساتید فعال
 • معرفی سابقۀ کاری مدرسه
 • قابلیت خرید کتب و یا جزوات
 • اعلام نتایج امتحانات و مسابقات
 • قرار دادن اخبار مدرسه و یا مدارس دیگر
 • برقراری ارتباطات بین معلمان و دانش آموزان و غیره
 • امکان ارسال گروهی پیامک و یا ایمیل به معلمان و دانش آموزان

قابلیت ویژۀ طراحی سایت مدارس

از مهمترین قابلیت هایی که می توان برای طراحی وب سایت مدارس پیاده سازی کرد، امکان تبلیغات بر روی وب سایت می باشد که می تواند به درآمدزایی مدارس کمک شایانی کند و تا بتواند بودجۀ هزینه های جانبی مدرسه را از این طریق تأمین کنند.

کاربرد سئو برای معرفی وب سایت مدارس

برای اینکه یک وب سایت مورد نظر خود را مشاهده کنید باید، آدرس دقیق وب سایت را داشت. امّا روشی بهتر از آن وجود دارد که به وسیله کلمه کلیدی که مختص مدارس می باشد می توان به وب سایت مدرسه مورد نظردست یافت. برای رسیدن به این نتیجه باید طراحی سایت مدارس را بهینه سازی کرد و نقش سئو در اینجا پر رنگ می شود. برای سئو نویسی باید تخصص و تجربه داشت که شرکت طراحی سایت با سابقۀ موفقیت آمیز خود توانسته، بهینه سازی هر وب سایتی را که سفارش بگیرد تضمین کند.

طراحی سایت مدرسه تنها اختصاص به مدارس ندارد و کلیۀ هنرستان ها، آموزشگاه ها و دانشگاه ها نیز می توانند طراحی سایت مدارس را سفارش دهند و از امکانات پیشرفته و به روز آن بهره مند شوند، همچنین طراحی سایت مدارس موجب صرفه جویی در وقت و هزینه نیز می شود.

طراحی وب سایت مدارس

طراحی سایت مدارس را می توانید با عنوان طراحی سایت مدارس هوشمند راه اندازی نمایئد و با استفاده از امکانات کاربردی در بخش های مختلف آموزشی و تفریحی می توانید وب سایت کارآمدی را در اختیار دانش آموزان سراسر کشور قرار دهید. طراحی سایت جامع مدارس بخش عمده ای از نیازهای نوجوانان این مرز و بوم را مرتفع می سازد.

سامانه مدیریت اصلی که به مدیر مدرسه داده می شود می تواند با توجه به رشته های مختلفی که در مدرسه تدریس می شود، اطلاعات جزئی و کلی را در اختیار اساتید و دانش آموزان قرار می دهند تا با اطلاعات جامعی که در دسترسشان قرار می گیرد، بدون صرف وقت در زمان کوتاهتری از اخبار مدرسه مطلع گردند.

علاوه بر امکانات ذکر شده، امکانات دیگری چون نمایش رشته های تدریسی، نمایش درس هایی که تدریس می شوند، نمایش برنامه های هفتگی و نهایی، نمایش نمرات دانش آموزان، ایجاد انجمن های دانش آموزی، ایجاد انجمن های ارتباط بین والدین و مدیران و اساتید و .... اگر به صورت هدفمند و در جای درست قرار داده شود، مدیران می توانند مدرسۀ خود را بهتر کنترل کنند.

در طراحی وب سایت مدارس می توان بخش های متعدد و اختصاصی را برای معلمان، اولیاء، دانش آموزان و مدیریت در نظر گرفت و دسترسی های شخصی و مرتبط را داشته باشند تا بدین وسیله کنترل دقیق  تری بر روی فعالیت های هر یک از آنها داشته باشند.

شرکت طراحی سایت مبنا برای طراحی سایت مدارس حرفه ای خود از متدهای بروز برای بهینه سازی استفاده می کند و همواره همۀ جوانب سفارش مخاطب خود را می سنجد و بهترین وب سایت مدارس را طراحی می کند و با به کار بردن منطقی از کلمات کلیدی، دسترسی به وب سایت مدارس را برای کاربران مختلف بهبود می بخشد. استفاده از تکنیک های سئو و محتوا نویسی بر اساس سئو موجب می شود طراحی سایت انجام شده در جایگاه برتری قرار گیرد و به راحتی در دسترس افراد قرار گیرد. برای  سفارش طراحی سایت مدارس مورد نظر خود، با ویژگی های انحصاری که شما تمایل دارید که داشته باشد می توانید به وب سایت شرکت مبنا مراجعه نمائید و به صورت رایگان از کارشناسان مجرب و حرفه ای آنها مشاوره بگیرید.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت