طراحی سایت شخصی

10 / 10
از 2 کاربر

طراحی سایت شخصی

در دنیای امروز با افزایش صفحه های شخصی در فضای اینترنتی به خصوص شبکه های اجتماعی زمینه را برای ارتباطات گسترده غیر حضوری فراهم آورده است. طراحی سایت نیز می تواند گزینۀ جدیدی برای معرفی باشد. طراحی سایت شخصی با داشتن امکانات اختصاصی بالا کمک می کند که صاحب سایت بتواند خود را جامع و کامل به مخاطبان خود معرفی کند.

کاربرد طراحی سایت شخصی

افراد با سلیقه های متفاوت و کسب و کارهای متنوع می توانند بسته به نیازشان از طراحی سایت شخصی سود ببرند. شرکت طراحی سایت مبنا می تواند طراحی سایت شخصی را با ایده های شما طراحی کند و بر اساس نیازتان امکانات کاملی را در اختیارتان قرار دهد.

طراحی سایت شخصی با نمایش مشخصات فردی، رزومه های شغلی و تحصیلاتی، ایجاد گالری تصاویر شخصی و یا تصاویر مورد علاقه، بیان فعالیت های حال حاضر، قرار دادن متن ، قرار دادن مقالات شخصی و یا حرفه ای، امکانات تفکیک پذیری اطلاعات، قرار دادن فایل های صوتی و ... تنها بخشی از امکاناتی است که طراحی سایت در اختیار شما قرار می دهد.

دسترسی آسان با طراحی سایت شخصی

حتماً برای شما اتفاق افتاده که ارتباطاتی را درون شبکه های اجتماعی داشته اید و با فیلتر شدن آنها دسترسی به پیام و اطلاعاتتون با مشکل مواجه شده است. اگر وب سایت شخصی داشتید می توانستید به راحتی به تمام اطلاعات دسترسی پیدا کنید.

بارزترین مسئله ای که وب سایت شخصی در خود دارد، دیده شدن توسط سیل عظیمی از کاربران است که اگر با کلمات کلیدی مناسب سئو شده باشد به راحتی می تواند در لینک های برتر نمایش داده شوند.

درآمدزایی با طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی به صاحب وب سایت کمک می کند تا پیام های خود را به صورت بهینه شده در معرض نمایش قرار دهد و بر اساس شغل و حرفه ای که دارد از آن بهرمند شود. ممکن است برخی از افراد بر روی پروژه های فعالیت داشته باشند و می خواهند کسب و کار خود را معرفی کنند و با ایجاد بستر تبلیغاتی مناسب بر درآمدزایی خود بیفزایند. مشاورۀ خوب به شخص کمک می کند تا طراحی سایت شخصی خود را با امکانات بالا طراحی کنند. شرکت طراحی سایت مبنا با نمونه کارهای قوی تجربه خود را اثبات کرده است.

امکانات قابل دسترس که معمولاً در طراحی سایت اشخاص در نظر گرفته می شود، عبارتند از:

  • قرار دادن تقویم
  • بخش بیوگرافی
  • بخش گالری تصاویر
  • آموزش پنل مدیریتی
  • دسترسی به صفحات کاربران
  • امکان طبقه بندی منوها
  • امکان قرار دادن اخبار
  • ایجاد اتاق های گفتگو
  • ایجاد عضوگیری و گروه
  • بخش نظرات و ارسال از طریق ایمیل

این امکانات تنها بخشی از قابلیت هایی است که به اشخاص حقیقی می دهد تا بتوانند از طریق طراحی وب سایت شخصی خود را به دیگران معرفی کنند و یا به واسطۀ آن کسب درآمد داشته باشند.

شرکت طراحی سایت مبنا با تجارب حرفه ای تیم خود، طراحی سایت شخصی را در رزومۀ کاری خود دارد. برای مشاهده نمونه کارهای اشخاص به وب سایت مبنا مراجعه کنید.

طراحی وب سایت شخصی

با گسترش شبکه های اجتماعی و ارتباطی تمام افراد برای فعالیت در چنین بسترهایی نیاز دارند که صفحات شخصی را بر اساس اطلاعات شخصی ایجاد نمایند و با استفاده از صفحات شخصی با افراد مختلف ارتباط برقرار کنند. طراحی سایت شخصی حجم بیشتری از اطلاعات شما را به صورت متمرکز و هدفمند در اختیار کاربران قرار می دهد تا افراد مختلف از سراسر دنیا با فعالیت های چنین افرادی آگاهی پیدا کنند.

طراحی وب سایت شخصی از نمونه وب سایت های اختصاصی است که اشخاص مختلف برای گسترش فعالیت خود اقدام به سفارش وب سایت شخصی می دهند. شرکت طراحی سایت مبنا، طراحی سایت حرفه ای شخصی را برای هر فردی با موقعیت کاری و اجتماعی متفاوت انجام می دهد تا اهدافی را که دنبال می کنند را بتوانند اصولی در معرض نمایش قرار دهند.

طراحی اختصاصی سایت شخصی عموماً برای نمایش توانایی ها و تجربیات انجام شده به کار گرفته می شود تا افراد دیگر نیز بتوانند با حوزۀ فعالیت آنها آشنا شده و از توانایی آنها برای ادامه فعالیت های خود بهره مند گردند. طراحی سایت برای اشخاص همانند شبکه های اجتماعی چون فیس بوک، توییتر، لینک این و ... عمل می کنند با این تفاوت که اجازه دسترسی و مدیریت برای مدیر وب سایت و کاربران بیشتر است و از ماژول های بیشتری چون طراحی گرافیک، طراحی ساختار وب سایت، محتوانویسی بر اساس اصول سئو، امکان نظرسنجی، نمایش راه های ارتباطی، دسترسی به تمام مطالب، قرار دادن مطالب خواندنی و سرگرم کننده، قرار دادن گالری تصاویر شخصی و یا هر نوع تصویر جذاب مرتبط و .... برای جذب مخاطبان استفاده می شود و آنان را به پیگیری مطالب وب سایت شخصی خود ترغیب می کنند.

برای طراحی سایت شخصی حرفه ای نیز می توان از متدهای بهینه سازی استفاده  نمود تا وب سایت شخصی شما را بر اساس کلمات کلیدی مورد نظرتان بالا آورد و به وسیلۀ سئو نویسی اصولی، جایگاه وب سایت شخصی شما را در موتورهای جستجوگر گوگل بهبود بخشید.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت