طراحی سایت بازرگانی و حمل و نقل

10 / 10
از 2 کاربر

طراحی سایت بازرگانی

همانطور که مطلع می باشید، فضای اینترنت فضای جدید و به روز کسب و کار را در اختیار صاحبان مشاغل و صنایع مختلف قرار داده است. طراحی سایت یکی از این امکاناتی است که اینترنت برای همین اهداف شکل گرفته است.

مهم ترین کاری که شرکت های بازرگانی داخل کشور می توانند برای سودآوری کسب و کار خود انجام دهند، طراحی سایت بازرگانی است. طراحی سایت بازرگانی قابلیت های زیادی را می تواند در اختیار صاحب منسبان حوزۀ بازرگانی قرار دهد تا بتوانند فعالیت های بازرگانی خود را در عرصۀ بین المللی نیز گسترش دهند. برای ارتقاء وب سایت بازرگانی می توانید از شرکت طراحی سایت مبنا راهنمائی بگیرید و طراحی سایت بازرگانی خود را با برنامه نویسی تخصصی و سئو نویسی هدفمند به مرحلۀ اجرا برسانید.

دلایل طراحی سایت بازرگانی

مهمترین مسئله برای شرکت های بازرگانی از ابتدای تأسیس شرکت، طراحی سایت بازرگانی اختصاصی است. با طراحی سایت بازرگانی شما به امکاناتی دست پیدا می کنید که می توانید کار خود را به صورت قدرتمند و هوشمندانه در عرصۀ بین المللی معرفی کنید. طراحی سایت بازرگانی برای شما پردۀ محدودۀ زمانی و مکانی را بر میدارد و حجم وسیعی از مخاطبان را با زبان های مختلف به سمت وب سایت بازرگانی شما جذب می کند. با استفاده از تصاویر گرافیکی هدف گذاری شده، لگو، پاپ آپ های گرافیکی جذاب و خیره کننده می تواند با یک نگاه مخاطبان را به خود جذب کند. در ضمن انتخاب مناسب قالب کلی وب سایت نیز تأثیر به سزایی در جلب نظر مخاطب دارد.

امکانات وب سایت بازرگانی

هنگام طراحی سایت بازرگانی امکاناتی را از ابتدا برای دسترسی آسان مدیریت و کاربران برنامه نویسی می کنند.

 • امکان ثبت سفارش
 • قابلیت انتخاب زبان
 • قرار دادن فرم استخدام
 • معرفی پل های ارتباطی
 • قابلیت طبقه بندی خدمات
 • قابلیت طبقه بندی محصولات
 • پایگاه های پرداخت آنلاین
 • سیستم ارسال پیامک گروهی
 • امکان خرید و فروش آنلاین
 • امکان قرار دادن اخبار و مقالات علمی
 • امکان معرفی محصولات و خدمات به طور کامل

از جمله امکاناتی هستند که طراحی سایت می تواند بدون کمترین محدودیت زمانی و مکانی در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

بحث سئو در طاحی سایت بازرگانی

نکتۀ بسیار مهم در طراحی سایت بازرگانی، دیده شدن از سمت مخاطبان می باشد. بحث دیده شدن مربوط به بحث سئو می باشد. اکثر مردم برای خرید و فروش و یا دست یافتن به یک موضوع، از طریق موتورهای جستجوگر به دنبال هدف خود می گردند. اگر از ابتدا طراحی سایت بازرگانی را با رعایت اصول سئو برنامه نویسی شود و اطلاعات نیز با هدف بهینه سازی، محتوا نویسی شود به راحتی می توان رتبۀ وب سایت بازرگانی شما را در لینک های اول موتور جستجوگر گوگل مشاهده کرد. 

هزینۀ طراحی سایت بازرگانی

هزینۀ طراحی سایت بازرگانی همانند دیگر وب سایت های طراحی شده بر اساس قابلیت های برنامه نویسی شده، طراحی لوگو، طراحی تصاویر گرافیکی، انتخاب نوع قالب کلی وب سایت سئو نویسی و ... تعیین می گردد. شرکت طراحی سایت مبنا طبق تعرفه های مصوب 20% هزینه ها را دریافت می کند.

طراحی سایت بازرگانی

شرکت های بازرگانی و تجاری برای گسترش فعالیت های خود نیاز دارند علاوه بر معرفی فعالیت خود در داخل کشور، در سطح بین المللی نیز خود را معرفی می کنند. اینجاست که طراحی سایت می توان بار زیادی را از دوش بازرگانان بردارد و با در اختیار قرار دادن امکانات متعدد در زمان و هزینۀ بازرگانان و افراد مرتبط صرفه جویی می گردد. طراحی سایت بازرگانی از مهمترین وب سایت هایی است که هر کشوری به آنها نیاز دارد تا بخش زیادی از فعالیت های غیر حضوری را از قبیل: خرید و فروش آنلاین و آگاهی از خدمات بازرگانی، ثبت نام سفارشات به صورت غیرحضوری و .... بدون دردسر انجام گیرد.

طراحی سایت بازرگانی، طراحی سایت تجاری، طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت شرکتی و غیره هر کدام نیازی هستند که برای جوامع مختلف احساس می شود و شرکت های طراحی سایتی چون شرکت طراحی سایت مبنا اقدام به طراحی چنین وب سایت هایی می زنند. امکانات چند زبانه بودن وب سایت و انتخاب قالب کلی با طرح های گرافیکی جذاب و مرتبط از تکنیک های است که می تواند وب سایت بازرگانی شما را قدرتمند نشان دهد. مسئلۀ مهم دیگر بحث سئو است که با تایپ کلمات کلیدی مشخص وب سایت بازرگانی شما در لینک های نخست موتور جستجوگر نمایش داده شود و کاربران برای بررسی بیشتر وب سایت شما را رویت می کنند و باعث می شود آمار بازدید وب سایت بالا رود و شما را به عنوان شرکت بازرگانی معتبر انتخاب می کنند.

طراحی سایت را در کنار فعالیت های حضوری خود دست کم نگیرید چراکه بعد از مدت زمان کوتاهی، سرمایه هایی که صرف طراحی وب سایت بازرگانی شرکت خود کرده اید باز می گردد و سودآوری را برای فعالیت شما ایجاد می کند. علاوه بر سئو ، خرید بک لینک نیز به تعداد مشخص به صورت مداوم تکنیک دیگری است که به بالا آمدن جایگاه وب سایت بازرگانی شما کمک می کند و موجب تثبیت موقعیت شما می شود ولی این مسئله اهمیت دارد که متناوب صورت گیرد.  

برخی نتایج بدست آمده ی گوگل در پروژه های طراحی سایت بازرگانی و حمل و نقل

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
ترانزیت
طراحی سایت خدمات بازرگانی آذین
1
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :