طراحی سایت پروفسور حسین قناعتی

10 / 10
از 4 کاربر

پرفسور دکتر حسین قناعتی بنیانگذار رادیولوژی تهاجمی، رشته اندوسکولار عروق مغزی در ایران می باشد و اولین درمان آنوریسم مغزی را انجام داده است و اولین فلوشیپ اینترونشنال رادیولوژی را راه اندازی نموده است. پرفسور دکتر قناعتی با تجربیات و تخصص هایی که در زمینۀ رشته های تخصصی رادیولوژی دارد، توانسته خدمات شایانی به علم پزشکی ایران برساند. پروفسور دکتر قناعتی با آگاهی کامل نسبت به مزایای طراحی سایت، با مشاورۀ شرکت طراحی سایت مبنا، طراحی سایت پزشکی تخصصی را تأسیس نموده است، تا بتواند از این بستر گسترده و وسیع برای اطلاع رسانی دانش خود استفاده نماید.

ایران نیاز به تخصص پزشکان با تجربه و تحصیل کرده دارد که توانسته اند سطح علمی خود را ارتقاء دهند و از دانسته های خود در درمان هموطنان خود استفاده کنند. از این رو طراحی سایت اختصاصی می تواند به پزشکان فوق متخصص کمک کند تا دستاوردهای خود را معرفی نمایند و با قرار دادن راه های ارتباطی، شماره تماس، آدرس مطب، امکان نوبت دهی آنلاین و تلفنی دسترسی راحتی را برای نیازمندان فراهم آورند.

علم پزشکی روز به روز در حال توسعه می باشد و افراد زیادی با تخصص های علمی و پزشکی متعددی به فعالیت خود ادامه می دهند و تجربیات پزشکی زیادی را کسب می کنند و نیاز دارند با استفاده از بستر گستردۀ جهانی اینترنت، با طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت مدرن ترین تجهیزات پزشکی، طراحی سایت کلینیک تخصصی پزشکی، طراحی سایت رادیولوژی، طراحی سایت دوره های آموزشی تخصصی پزشکی و ... به معرفی دانسته ها و توانایی های خود بپردازند و افراد علاقه مند را از این علوم آگاه سازند.

با گذر زمان علم بشر نیز ارتقاء پیدا کرده است و تجهیزات و ماشین آلات جدیدتری تولید شده اند و در اختیار بشریت قرار گرفته است و افراد زیادی به دانش های جدید دست یافته اند و نیاز به بستری دارند که بتوانند، علم کسب کردۀ خود را به دیگران معرفی کنند و افرادی که نیاز به این تجربیات، دستگاه ها و تتجهیزات دارند، بتوانند بدون محدودیت از این خدمات استفاده کنند و از این رو طراحی سایت و بستر پهناور اینترنت، این زمینه را برای چنین افرادی محیا نموده است.

پروفسور دکتر قناعتی تجربۀ اولین درمان های تخصصی رادیولوژی را از قبیل درمان فیستولهای کاور نوز با بالن قابل تفکیک، سکته های مغزی با بهره گیری از Rtpa ، آنوریسم مغزی با استفاده از نئوکریلیت و ... را دارا می باشد که نیاز دارد به بیمارانی که با چنین بیماری هایی درگیر می باشند را آگاه سازند تا بتوانند از قابلیت های چنین پزشکانی برای درمان بیماری خود استفاده کنند.

از این رو طراحی سایت برای دکتران، طراحی سایت کلینیک پزشکی، رادیولوژی، طراحی سایت آزمایشگاهی و غیره یک ضرورت است تا بیماران به راحتی بتوانند از نوع خدمات کلینیک، تخصص پزشکان، نوبت دهی، قراردادهای بیمه ای، ساعات کار کلینیک، مقالات علمی و پزشکی و ... بهره لازم را ببرند و با آمادگی کاملتر به مراکز درمانی مراجعه کنند. به همین دلیل طراحی سایت پزشکی با استقبال زیادی رو به رو شده است و پزشکان با آگاهی کامل اقدام به راه اندازی طراحی سایت می نمایند و از امکانات طراحی وب سایت برای خدمات رسانی به بیماران استفاده می کنند.

در ابتدای راه اندازی طراحی سایت پزشکی خود، برای اینکه وب سایت خود را به کاربران معرفی کنید، نیاز است که از متدهای سئو و بک لینک استفاده نمائید تا لینک وب سایت پزشکی که تأسیس نموده اید، در معرض دید کاربران و جستجوگران قرار گیرد. به عبارتی باید بر روی کلمات کلیدی تخصصی رشتۀ خود (کلینیک تخصصی رادیولوژی، ۀنژیوگرافی، ورتبروپلاستی، نفرستومی، بیوپستی و ...) کار سئو صورت گیرد و افرادی که چنین کلماتی را در بستر اینترنت تایپ می کنند، می توانند با یک کلیک به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.

 

نمونه های مشابه طراحی سایت پروفسور حسین قناعتی

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت