طراحی سایت تولیدی پوشاک لیندا پرشیا

10 / 10
از 1 کاربر

گروه تولیدی پوشاک لیندا و پرشیا عرضه کنندۀ انواع ست لباس زیر زنانه و مردانه می باشد که فعالیت حرفه ای خود را چندین سال است که آغاز نموده است. گروه تولیدی لیندا با مشاهدۀ رشد و توسعۀ فضای مجازی و استفاده عموم مردم از صفحات اینترنت، تصمیم به راه اندازی طراحی سایت پوشاک نمود و با همکاری شرکت طراحی سایت مبنا، اطلاعات لازم را در خصوص نوع فعالیت حرفه ای خود، درون صفحات وب سایت بارگذاری نمود و با انتخاب دسته بندی تفکیک شده، دسترسی کاربران را سهل نمود.

در واقع طراحی سایت برای خرید آنلاین پوشاک، فرصت های فراوانی را برای افراد فراهم می آورد تا بتوانند مناسب ترین البسته را با قیمت مناسب و کیفیت عالی خریداری کنند، بدون آنکه از منزل و محل کار خود خارج شوند. به همین دلیل است که مخاطبان و خریداران وب سایت فروشگاه اینترنتی پوشاک افزایش یافته است و در صورت رضایت از خرید آنلاین خود، می توانند نظرات خود را ثبت کنند و این چنین دیگران را نسبت به مزایا و معایب خرید پوشاک خاص مطلع سازند.

همانطور که می دانید طراحی سایت برای فروش اینترنتی البسه بسیار کارآمد می باشد، چرا که امکانات متعددی را در دسترس مدیر وب سایت و کاربران اینترنتی قرار می دهد، به عنوان مثال می توان به مواردی چون ثبت نظرات، عضویت کاربران، ثبت سفارش، خرید آنلاین، درگاه پرداخت اینترنتی معتبر، جستجوی ساده و پیشرفته، ایجاد منو، اعمال تخفیف گروهی و تکی، جذب مخاطب به وسیلۀ رعایت اصول سئو، خرید بک لینک، مشاهدۀ نظرات تمام کاربران و ... اشاره نمود که هر کدام از این موارد به تنهایی می تواند افراد زیادی را به خود جذب کند.

از این رو با توجه به نوع فعالیت مشاغل مختلف، دسته بندی منو، چیدمان تصاویر، رنگ لوگو، رنگ پس زمینۀ قالب وب سایت انتخاب می شوند تا مفید واقع شود و قابلیت جذب مخاطبان را داشته باشد.

 

نمونه های مشابه طراحی سایت تولیدی پوشاک لیندا پرشیا

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت