طراحی سایت فروشگاه فرش مارکت

10 / 10
از 1 کاربر

فروشگاه فرش مارکت از ابتدای فعالیت خود اقدام به تولید و فروش با کیفیت ترین فرش های ماشینی با مناسب ترین قیمت نموده است و برای اینکه خدمات دهی خود را توسعه دهد، با مشاوره و همکاری  شرکت طراحی سایت مبنا اقدام به راه اندازی طراحی فروشگاه اینترنتی فرش مارکت نموده است .

طراحی سایت برای فروش لوازم دکوری و یا هر وب سایت دیگری که تأسیس می شود، از همان ابتدا با هدف معرفی خدمات و در راستای جلب رضایت مشتریان و ارتقاء فروش راه اندازی می شود. طراحی سایت با گذشت زمان و ورود دنیای دیجیتال ایجاد شده است و شرکت ها و فروشگاه ها برای اینکه از عرصۀ رقابت با تجار بین المللی عقب نمایند، در نتیجه از اینترنت و فضای مجازی برای ایجاد کسب وکار استفاده نمودند.

در حال حاضر طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی و مابقی وب سایت ها دارای یکسری امکانات پایه از قبیل منو ساده، دسته بندی تا سه لایه، قرار دادن بنرهای تبلیغاتی، اخبار، گالری تصاویر، صفحات تماس با ما، درباره ما، نمایش لوگوها و مجوزهای أخذ شده، امکان اتصال با شبکه های اجتماعی و ... می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده می توان به ماژول هایی همچون درگاه اینترنتی، خرید آنلاین، قابلیت چند زبانی، قرار دادن پاپ آپ، ایجاد اسلایدرهای اختصاصی و برخی از تغییراتی که نیاز به برنامه نویسی مجدد دارند، به صورت اختصاصی برای مشتریانصورت می گیرد که مشول بر هزینه می باشد و بر اساس تعرفه های مشخص بیان می گردد.

هزینۀ طراحی سایت لوازم دکوری، طراحی سایت تجهیزات خانگی و غیره بر اساس نوع شرکتی و فروشگاهی که دارای ماژول خرید آنلاین باشد دارای تعرفه های مشخص می باشد که همواره هزینۀ طراحی وب سایت فروشگاهی نسبت به طراحی سایت شرکتی کمی بیشتر می باشد. نکته قابل توجه در هزینه طراحی سایت این است که کار سئو و بک لینک که در راستای بهینه سازی وب سایت صورت می گیرد، دارای هزینۀ مجزا می باشد و افرادی که تمایل دارند به جایگاه والایی دست پیدا کنند، این هزینه را تقبل می کنند.

 

نمونه های مشابه طراحی سایت فروشگاه فرش مارکت

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت