طراحی سایت کلینیک دکتر شریعت پناهی

10 / 10
از 1 کاربر

دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی متخصص روانپزشکی و متخصص اعصاب و روان و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران می باشد، و به  منظور آگاهی جوانان از ختلالات روانپزشکی شایع در سراسر جهان، مرکز کلینیک روانشناسی را تأسیس نموده است و برای اطلاع رسانی به عموم مردم از این مرکز، با بهره گیری از امکانات طراحی سایت استفاده نموده است و با یاری شرکت طراحی سایت مبنا، وب سایت کلینیک روانپزشکی را راه اندازی نموده است.

در راستای بهبود سطح دانش خانواده ها و افراد جامعه، کلینیک های روانشناسی و خدمات مشاوره ای افزایش یافته است، تا افراد با بهره گیری از دانش افراد متخصص بتوانند سطح کیفی زندگی خود را بهبهود ببخشند و با مشاوره گرفتن از افراد متخصص و آگاه، امور زندگی خود را بهتر بتوانند اداره کنند. به همین منظور است که طراحی سایت برای معرفی بیمارستان ها، کلینیک های پزشکی،طراحی سایت کلینیک روانپزشکی و غیره دارای طرفداران بی شماری است، تا بتوانند قسمتی از خدمات مؤسسۀ درمانی خود را شرح دهند و با قرار دادن شماره های تماس، امکان مراجعه به کلینیک را افزایش دهند.

طراحی وب سایت مرکز درمانی، طراحی سایت آموزشی، طراحی سایت کلینیک پزشکی، طراحی سایت تالار گفتگو روانشناسی و ... نمونه هایی از وب سایت های اختصاصی است که برای مشاغل پزشکی و روانشناسی طراحی شده اند تا به واسطۀ آن بتوانند خدمات درمانی، آموزشی و مشاوره ای خود را معرفی کنند و با استفاده از این موقعیت برای بهبود بیماران و ارتقاء سطح کیفی زندگی افراد استفاده کنند و بدون محدودیت زمانی و مکانی بتوانند از امکانات مشاوره ای چنین مراکزی بهره مند گردند.

تمام پزشکان و افرادی که در حوزه های مختلف درمانی و آموزشی فعالیت دارند، با استفاده از ماژول های متنوع و پر کاربرد طراحی سایت برای خدمات رسانی و اطلاع رسانی به عموم مردم استفاده می کنند.

 

نمونه های مشابه طراحی سایت کلینیک دکتر شریعت پناهی

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت