طراحی سایت کلینیک دکتر صدرایی

10 / 10
از 1 کاربر

دکتر علیرضا صدرایی در جهت ارائه خدمات پزشکی خود، با یاری همکاران پزشک خود کلینیک خدمات پزشکی سینای ثمین را تأسیس نموده است تا بدین وسیله بتواند خدمات جامعی را به بیماران و مراجعه کنندگان ارائه دهند. دکتر صدرایی با آگاهی کامل برای اینکه کلینک درمانی خود را به عموم مردم معرفی نماید، با همکاری شرکت طراحی سایت مبنا، طراحی سایت کلینیک سینای ثمین را راه اندازی نموده است.

درج خدمات، ایجاد بنرهای جذاب و گیرا، گالری تصاویر، مقالات، صفحات درباره ما و تماس با ما، نمایش شماره های تماس، نمایش آدرس ایمیل و کلینیک، ایجاد صفحات جدید، دسته بندی های مجزا، امکان نوبت دهی، رزرو وقت مشاوره و .... تعدادی از امکاناتی است که در طراحی سایت پزشکان، طراحی سایت کلینیک زیبایی و پوست، طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی، طراحی سایت کلینیک ویژه و غیره قرار داده می شود تا کارایی لازم را برای مخاطبان وب سایت داشته باشد.

در دنیای امروز دانش راه اندازی و استفاده از وب سایت ارتقاء پیدا کرده است و عموم مردم به نوعی قبل از خروج از منزل و مراجعه به هر جایی، در اینترنت به دنبال پاسخ نیازهای خود می باشند و سپس به مراکز مختلف مراجعه می کنند. به همین دلایل است که بحث رقابت در اینترنت افزایش پیدا کرده است و هر یک از صاحبان وب سایت در تلاش هستند که با بهینه سازی طراحی سایت کلینک تخصصی و یا هر وب سایت دیگری، لینک وب سایت از جایگاه برتری برخوردار شود و در نتیجه، در جستجوی موتورهای جستجوگر در نتایج اولیه به مخاطبان نمایش داده شوند و بستر را برای جذب مخاطبان اینترنتی محیا نموده اند.

طراحی سایت برای کلینیک پزشکان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا که در یک کلینیک، تنها یک پزشک فعالیت ندارد، بلکه چندین پزشک برای ارائه خدمات درمانی به بیماران در حال فعالیت می باشند و خدمات پزشکی خود را ارائه می دهند.

نمونه های مشابه طراحی سایت کلینیک دکتر صدرایی

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت