طراحی سایت شرکت تردمیل هایپر جیم

10 / 10
از 1 کاربر

مجموعۀ فروشگاه هایپر جیم در عرصۀ فروش انواع تجهیزات ورزشی از قبیل انواع تردمیل فعالیت دارد و انواع تردمیل خانگی و باشگاهی را با قیمت مناسب و قیمت عالی به فروش می رساند. این مجموعۀ تجاری با قصد سهولت در فروش و ارائه خدمات به مشتریان با أخذ مشاوره و همکاری با شرکت طراحی سایت مبنا، تصمیم به راه اندازی طراحی سایت فروش اینترنتی انواع تردمیل نمود.

فروشگاه هایپر جیم با راه اندازی طراحی سایت فروشگاه آنلاین تردمیل، با قرار دادن تصاویر انواع تردمیل و قیمت محصولات و همچنین امکانات متفرقه چون قرار دادن مقالات، امکان جستجوی پیشرفته در محصولات، قرار دادن شماره های تماس و آدرس ایمیل برای ارسال پیام و ثبت نظرات و سفارش محصولات، امکان ارتباط دو سویه را برای خریداران و واحد فروش فروشگاه فراهم نموده است.

تمام مواردی که ذکر گردیده از محاسن طراحی وب سایت می باشد، که امکان ترددهای بین شهری را کاهش داده است و به راحتی کاربران اینترنتی و خریداران با گرفتن تماس با فروشگاه و پس از اطمینان یافتن نسبت به تمام مطالب، خرید خود را به صورت آنلاین انجام می دهند و در اسرع وقت،  با تحویل اکسپرس کالای خود را دریافت خواهند کرد. با خرید اینترنتی، می توان در وقت و هزینه صرفه جویی نمود و از سپری زمان در بازار و مراجعه حضوری به فروشگاه ها جلوگیری نمود.

در ضمن با سرمایه گذاری بر روی بخش سئو و خرید بک لینک، می توان تعداد بازدیدکنندگان وب سایت فروش تردمیل را افزایش داد و اعتبار لینک وب سایت را بهبود بخشید. با افزایش رتبۀ لینک وب سایت، زمینه برای بهتر دیده شدن وب سایت محیا می گردد و در نتیجه علاوه بر کسب رضایت مشتریان، افزایش درآمد را نیز برای مدیر وب سایت در پی خواهد داشت و در مدت زمان کوتاهی، فعالیت شما به سود دهی می رسد و می توانید با بهبود کیفیت محصولات، درآمدزایی خود را ارتقاء دهید.

 

نمونه های مشابه طراحی سایت شرکت تردمیل هایپر جیم

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت