طراحی سایت بازرگانی تایر میرجعفری

10 / 10
از 1 کاربر

بازرگانی میر جعفری نمایندگی فروش برندهای مطرح تایر را در ایران دارد. لاستیک یکی از مهم ترین بخش های خودرو است که کیفیت تایر نقش مهمی در عملکرد سرعت خودروها دارد. تعداد شرکت هایی که در این صنعت فعالیت دارند، بسیار زیاد است و برای اینکه فعالیت خود را اعتبار ببخشند، از آپشن های طراحی سایت استفاده می کنند.

طراحی سایت لاستیک یکی از پیشنهاداتی است که شرکت طراحی سایت مبنا به شرکت بازرگانی میرجعفری داده است تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. از جمله ویژگی های منحصر به فردی که طراحی سایت تایر دارد، فرم های سفارش اینترنتی لاستیک است که بر اساس نوع خودرو پر می شود، تا در اسرع وقت واحد فروش مجموعه بازرگانی با مشتری تماس حاصل نماید.

مجموعۀ بازرگانی میرجعفری با بهره گیری از قابلیت های طراحی سایت بازرگانی و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لاستیک، به موفقیت های زیادی دست یافته است و با تکنولوژی روز، خدمات خود را ارائه می دهند. با همگانی شدن فضای مجازی و کاربرد گسترده ای که اینترنت بر روی عملکرد زندگی افراد دارد، از این جهت طراحی سایت را بهترین انتخاب ارتباطی و تبلیغاتی خود به حساب می آورند تا خدمات بهتری را به مشتریان خود عرضه کنند.

هزینه طراحی سایت لاستیک بر اساس نوع شرکتی بودن و فروشگاهی، دارای تعرفه مشخصی می باشد و بر روی وب سایت شرکت مبنا قابل مشاهده می باشد و در صورت نیاز با توجه به سفارش اختصاصی، طراحی لوگو، طراحی بنر، محتوا نویسی، کار سئو، خرید بک لینک و اضافه نمودن ماژول های اختصاصی هزینه های تعریف شده دیگری به طراحی سایت اضافه می گردد. شرکت طراحی سایتی که معتبر باشد تمام هزینه هایی که در پروسه تکمیل برنامه نوسی طراحی سایت نیاز می شود را، از ابتدا مطرح می کنند و سپس اقدام به طراحی وب سایت مشتری می زنند.

 

نمونه های مشابه طراحی سایت بازرگانی تایر میرجعفری

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت