طراحی فروشگاه اینترنتی تایر ایرانیان

10 / 10
از 1 کاربر

مجموعه فروشگاه تایر ایرانیان تجربه چندین ساله در حوزۀ فروش انواع لاستیک سواری، باری، شاسی بلند، ماشین آلات کشاورزی، مسابقه ای و غیره دارد. در راستای اهداف شرکت، اقدام به سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تایر ، از گروه تخصصی شرکت طراحی سایت مبنا نمود. همانطور که مقالات متعددی در زمینه مزایای طراحی وب سایت بیان نمودیم، این مجموعه نیز برای بهره مندی از قابلیت های طراحی سایت، در جهت ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان استفاده نموده است.

طراحی سایت تایر و طراحی فروشگاه اینترنتی لاستیک گزینه هایی هستند که در طراحی سایت، فروشگاه آنلاین ایرانیان استفاده شده است و با استفاده از ماژول درگاه اینترنتی، امکان خرید آنلاین را برای مشتریان بوجود آورده است، تا بدون فوت وقت، بازدیدکنندگان وب سایت و یا افرادی که به دنبال تایر مورد نظر خود می باشند، به راحتی و بدون حضور فیزیکی در بازار، از موجودیت تایر مورد نظر خود مطلع گردیده و سپس خریداری نمایند.

برخی از شرکت های بازرگانی به طور همزمان در زمینه های فروش لاستیک و خودرو در حال فعالیت می باشند و می توانند با سفارش طراحی سایت خودرو، در کنار طراحی سایت لاستیک تعداد کاربران خود را افزایش دهند. با استفاده از طراحی پاپ آپ و یا طراحی بنرهای تبلیغاتی می توان لینک دسترس بین دو وب سایت را در دسترس کاربران قرار داد. با آنکه سئو و بهینه سازی طراحی سایت، هزینه دار است ولی با توجه به افزایش دادن تعداد بازدیدکنندگان و خریداران، ارزش دارد.

طراحی سایت، اعتبار و ارزش شرکت شما را افزایش می دهد و در عین حال با زحمت کمتری خدمات خود را به مشتریان ارئه می دهید. با اینترنتی شدن تمام کارها، بهتر است شما نیز بخشی از فعالیت های تجاری شرکت خود را توسط بستر وسیع اینترنت عرضه کنید تا به اعتبار چشمگیری در بین شرکای خود دست یابید.

نمونه های مشابه طراحی فروشگاه اینترنتی تایر ایرانیان

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت