طراحی سایت ژن پژوهان ابن سینا

10 / 10
از 1 کاربر

گروه تحقیقات، پژوهشی و آزمایشگاهی ژن پژوهان ابن سینا با بهره مندی از مدیریت دکتر سیده بهناز مطهری، در راستای پیشبرد اهداف و توسعه دانش علاقه مندان به حوزۀ علوم آزمایشگاهی و پژوهشی ژنتیک اقدام به راه اندازی کارگاه آموزشی نموده است و با در اختیار داشتن کادری متخصص و حرفه ای، تجارب خود را در اختیار دانش پژوهان قرار می دهد. این مجموعه برای اینکه بتواند حوزۀ فعالیت خود را شرح دهد از مزایای طراحی سایت استفاده نموده است و به معرفی اساتید و عنوان دوره های آموزشی و همچنین شرح کامل اهداف دوره ها اشاره نموده است و با قرار دادن شماره های تماس و آدرس آموزشگاه، امکان تماس و مراجعه دانش پژوهان را محیا می سازد.

در حال حاضر مؤسساتی که دوره ها و کارگاه های آموزشی را در رابطه با امور پزشکی ارائه می دهند، می توانند از امکانات طراحی سایت مجتمع آموزشی، طراحی سایت مراکز تحقیقاتی و غیره استفاده نمایند و با شرح دوره ها و کلاس، زمان برگزاری دوره ها، بیان مباحث، ذکر شماره های تماس مراکز، امکان ثبت نام اینترنتی و ... امکان جذب دانش پژوهان افزایش می یابد و با أخذ مشاوره از کارشناسان، می توانند در دوره های آموزشی شرکت کنند.

مطالبی که در بالا به آنها اشاره شد، تنها بخشی از قابلیت هایی است که طراحی سایت کلینیک پزشکی، طراحی سایت کارگاه آموزش پزشکی، طراحی سایت پزشکان و غیره در اختیار مدیران وب سایت قرار می دهد تا بتوانند نسبت به فعالیت های مراکز خود کنترل داشته باشند و با بهینه سازی طراحی وب سایت، امکان جذب مخاطب و مراجعه کنندگان را بهبود ببخشند و با ثبت نظرات کاربران و استفاده کنندگان از خدمات، می توانند نسبت به نوع خدمات دهی خود آگاهی بیشتری پیدا کنند و به آن سر و سامان دهند. و از این امکانات به نفع خود و مراجعه کنندگان استفاده نمائید.

نمونه های مشابه طراحی سایت ژن پژوهان ابن سینا

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت