طراحی فروشگاه اینترنتی آی سی یار

10 / 10
از 1 کاربر

 فروشگاه اینترنتی آی سی یار، توزیع کننده قطعات الکترونیکی و مخابراتی است که در سطح کشور فعالیت خود را انجام می دهد. با پیشرفت فناوری، نحوۀ ارائه خدمات نیز توسعه یافته است و اکثر خدمات خرید و فروش را می توان با استفاده از فضای اینترنت انجام داد، به همین دلیل است که شرکت طراحی سایت مبنا، متناسب با حوزۀ طراحی وب سایت، برای تمام شرکت های فعال صنعتی، تجاری، بین المللی، کشاورزی، الکترونیکی، فروش ابزارآلات و ... اقدام به طراحی سایت تخصصی می نماید.

امکانات طراحی سایت الکترونیک در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آی سی یار مورد استفاده قرار گرفته است که با بهره گیری از ماژول پرداخت الکترونیکی، زمینه خرید آنلاین را برای مشتریان ایجاد نموده است تا مشتریان بدون زحمت و در هر موقعیت مکانی و جغرافیایی بتوانند قطعه الکترونیکی مورد نظر خود را سفارش داده و خریداری نمایند.

مهم ترین نکته در ابتدا و پس از راه اندازی طراحی وب سایت برای شرکت های صنعتی و دیگر وب سایت ها، مسئلۀ سئو است که باید تمام اصول سئو در طی روند برنامه نویسی، محتوا نویسی، طراحی گرافیکی و غیره رعایت شود تا موتور جستجوگر گوگل، جایگاه لینک طراحی سایت راه اندازی شده را بر اساس کلمات کلیدی مشخص در موقعیت عالی در دسترس جستجوگران قرار دهد و باعث اعتبار بخشیدن به شرکت می گردد. 

با سئو می توان تعداد بازدیدکنندگان وب سایت را افزایش داد و با افزایش تعداد مخاطبان، امکان افزایش درآمد نیز بالا می رود و ارتباط مؤثری با سطح درآمد دارد. هدف از طراحی سایت عمدتاً ارائه خدمات بهتر و افزایش درآمد است که شرکت ها اقدام به سفارش وب سایت می دهند تا بخش عمده ای از خدماتی که ارائه می دهند تا شرح داده و یا امکان خرید آنلاین را برای مشتریان فراهم نمایند و سطح رقابت تجاری صنعت خود را ارتقاء می بخشند.

 

نمونه های مشابه طراحی فروشگاه اینترنتی آی سی یار

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت