مقالات آموزش طراحی سایت

9 / 10
از 37 کاربر

آموزش طراحی سایت

از محبوب ترین آموزش هایی که افراد زیادی را به خود جذب می کند، آموزش طراحی سایت است. طراحی سایت نیاز به دانش و آگاهی دارد که برای رسیدن به آنها باید صبر و حوصله به خرج داد تا بتوانید به آنچه که تمایل دارید، به دست آورید.

طراحی سایت از زبان های برنامه نویسی ابتدایی و تا به امروز از زبان های برنامه نویسی پیشرفته به کار گرفته شده است. به مرور زمان با آمدن زبان های برنامه نویسی جدید آموزش طراحی سایت نیاز به یادگیری ماژول های زبان های برنامه نویسی دارد.

مقالات آموزش طراحی سایت در فضای اینترنت وجود دارد که می توانید بخش مقالات شرکت طراحی سایت مبنا را مشاهده کنید.

زبان های برنامه نویسی معروف

در اینجا بهترین زبان های برنامه نویسی که برای طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرند را به مختصر توضیح می دهیم:

ابتدائی ترین آموزش طراحی سایت مربوط به زبان های برنامه نویسی Java ، C و C++ می باشد.

جاوا به عنوان یک زبان شی گرایی مطرح شده است و دارای خاصیت چندگانگی است که در سیستم عامل ویندوز و مک قابل اجرا می باشد. زبان برنامه نویسی C++ از زبان برنامه نویسی C گرفته شده است که بازی های ویدئویی و اغلب نرم افزارهای کلاینت به واسطۀ این زبان برنامه نویسی، طراحی می شدند، می توان به نرم افزارهای فایرفاکس اشاره نمود.

زبان برنامه نویسی C# از زبان برنامه نویسی C الهام گرفته شده که می توانید فناوری های نوین ماکروسافت همانند دات نت و Asp.Net را برنامه نویسی کنید، آموزش طراحی سایت با این زبان در مقالات شرکت طراحی سایت مبنا قرار داده شده است.

یکی از مبتدی ترین زبان های برنامه نویسی طراحی سایت، زبان نشانه گذاری HTML است که مخفف عبارت Hyper Text Markup Language می باشد که به معنای زبان نشانه گذاری فوق متن است. یکی دیگر از کدنویسی هایی که برای استایل دهی به صفحات وب مورد استفاده قرار گرفته می شود، CSS است که مخفف عبارات Cascade Style Sheets می باشد.

 شما کاربران عزیز می توانید با آموزش طراحی سایت توسط زبان های Html و Css یک وب سایت کاربردی و تخصصی را برای خود طراحی کنید تا بتوانید کسب و کار خود را در بستر اینترنت معرفی کنید.

زبان برنامه نویسی PHP نیز پایۀ برنامه نویسی وب سایت های مشهوری مثل فیسبوک، تویتر، ویکی پدیا و غیره می باشد که برای طراحی سایت داینامیک بکار گرفته می شود.

زبان برنامه نویسی Python نوعی زبان برنامه نویسی سطح بالایی است که برای طراحی موتورهای جستجوگر گوگل و یاهو مورد استفاده قرار گرفته است.

زبان برنامه نویسی Ruby با زبان ساده ای که در اختیار کاربران قرار می دهد برای طراحی اپلیکشن های کاربردی متنوع مورد استفاده قرار گیرد.