طراحی سایت فنی و مهندسی دُر گستر ساحل

7 / 10
از 2 کاربر

شرکت فنی و مهندسی دُر گستر ساحل با فعالیت شبانه روزی کارگاه فنی برادران فرد، در جهت طراحی، تولید، نصب و راه اندازی دستگاه ها و ماشین آلات شرکت های تولید خوراک دام و طیور تأسیس شده است. این مجموعه گسترده برای معرفی خدمات شرکت از ویژگی های طراحی سایت دام و طیور بهره برده است و بخشی از تجربیات کادر متخصص شرکت دُر گستر ساحل را مطرح نموده است.

شرکت طراحی سایت مبنا با توجه به تجربیات متعددی که در زمینه طراحی وب سایت دارد، طراحی سایت دام و طیور را برای طراحی سایت شرکت دُر گستر انتخاب نموده است. در طراحی سایت این شرکت، از ماژول های پایه ای استفاده شده است، دارای ساختار قالب ساده و در عین حال گویا می باشد که نوع فعالیت شرکت را می توان با مشاهده بنرهای وب سایت پی برد. همچنین دارای نوار منو ساده با دسترسی آسان می باشد که تمام کاربران با اندک دانش اینترنتی خود می توانند به تمام بخش های طراحی وب سایت دسترسی داشته باشند.

افرادی که در حوزۀ نصب و تجهیز نمودن مراکز دامداری و طیور فعالیت دارند، نیاز به بستری دارند که بتوانند به راحتی سطح و کیفیت خدماتی که قرار است ارائه دهند را با فراغ بیشتری تشریح نمایند و طراحی سایت این فرصت را در اختیار مدیران چنین شرکت های بزرگی می دهد.

طراحی سایت متناسب با مشاغل دامداری، دامپروری، طیور برنامه نویسی می شود و نوع وب سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شرکتی و فروشگاهی، با عناوین و ماژول های اختصاصی طراحی می گردد. به عنوان مثال طراحی سایت برای فروش طیور معمولاً فروشگاه های پرندگان از امکانات چنین وب سایت اختصاصی بهره مند می گردد، طراحی سایت ماشین آلات دامداری را عموماً شرکت هایی که در حیطۀ تولید و فروش تجهیزات و ماشین آلات دامداری فعالیت دارند، می توانند سفارش دهند و با سئو و خرید بک لینک می توانید دسترسی به وب سایت را آسانتر نمائید.

نمونه های مشابه طراحی سایت فنی و مهندسی دُر گستر ساحل

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت