طراحی سایت آتلیه کودک چیترا

10 / 10
از 1 کاربر

مجموعۀ آتلیه کودک چیترا در زمینۀ عکاسی کودکان، نوزادان و بارداری فعالیت دارد و با استفاده از کادری مجرب و حرفه ای کارهای عکاسی را انجام می دهد و دارای مجوزهای رسمی از اتحادیه عکاسان غرب تهران می باشد. این مجموعه برای ایجاد فضای صمیمی و ایجاد ارتباط مؤثر با مشتریان خود از قابلیت های طراحی سایت استفاده نموده است.

آتلیه های مختلفی در سطح شهر فعالیت دارند که برای مراجعه به آنها نیاز دارد که بدانید آیا عکسی که مد نظر شماست را می اندازند یا نه؟ به همین دلیل عکاسی هایی که دارای وب سایت باشند به راحتی می توانند اینگونه مشتریان را به خود جذب کنند و به مشتریان دائمی خود تبدیل کنند. در همین راستا است که شرکت طراحی سایت مبنا با آگاهی لازم اقدام به برنامه نویسی طراحی سایت عکاسی، طراحی سایت فیلمبرداری، طراحی سایت آموزش عکاسی و از قبیل آن را طراحی نموده است و در دسترس مدیران آتلیه قرار داده است.

عکس نمایی از لحظه هایی است که هرگز تکرار نمی شود و نیاز دارد با کیفیت بالا ثبت گردد. به همین منظور است که آتلیه عکاسی همواره مشتریان خود را دارد، ضمن اینکه برای أخذ تمام مدارک گواهی نامه نیاز است که عکس های پرسنلی انداخته شود به همین دلیل فعالیت عکاسان همیشگی می باشد، علاوه بر آن با آمدن دستگاه های بروز در عکاسی، عکاس پرتره، کودک، بارداری و غیره نیز اضافه شده اند.

امروزه از طراحی سایت آتلیه عکاسی با هدف معرفی آتلیه استفاده می شود و با ایجاد منو ساده و تصاویر گویا، نوع فعالیت عکاسی را مشخص می کنند و همچنین با قرار دادن راه های ارتباطی امکان أخذ نوبت را پیش از عکاسی ایجاد می کند. همچنین با استفاده از امکانات ثبت نظرات می توان به راحتی از سطح کیفی خدمات و عکاسی آگاهی پیدا نمود و زمینه ارتقاء کیفی خدمات را فراهم نمائید.

 

نمونه های مشابه طراحی سایت آتلیه کودک چیترا

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت