طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نگار آرت

10 / 10
از 1 کاربر

فروشگاه نگار آرت از ابتدای شروع فعالیت خود در عرصۀ چاپ اثراتهنری بر روی قاب موبایل، کوسن، پازل، پدهای موس، تیشرت و غیره انجام داده است و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است. فروشگاه نگار آرت با هدف معرفی خدمات خود و همچنین عرضۀ مستقیم به مصرف کنندگان، از قابلیت های طراحی وب سایت استفاده نموده است و تمام تجربیات خود را صادقانه مطرح نموده است و به کاربران حق انتخاب داده تا بتوانند مناسب ترین کالا را با قیمت مناسب و کاملاً تضمین شده خریداری نمایند.

نگار آرت برای طراحی سایت فروشگاهی خود از المان های طراحی سایت چاپ و طراحی سایت لوازم جانبی موبایل استفاده نموده است که به صورت مکمل در کنار یکدیگر امکان جذابیت و پر محتوایی را برای وب سایت ایجاد نموده است و به نوعی با اولین نگاه، مخاطب را مجذوب تصاویر و محصولات عرضه شده می نماید و تشویق می کند که برای بار اول هم شده، نگاه اجمالی به تمام محصولات فروشگاه داشته باشند.

طراحی گرافیکی جذاب و زیبا نقش بسیار زیادی در جذب مخاطب دارد و باعث می گردد تا افراد بتوانند از ماهیت کلی فعالیت وب سایت مطلع گردند و با انتخاب خود، تمام صفحات را مشاهده نمایند و این از مهم ترین نکاتی است که در طراحی سایت محصولات چاپی به آن توجه ویژه ای می شود و با بهره مندی از تکنیک های سئو و بک لینک نیز اثر بخشی این واقعه را دو چندان می نماید و رضایت مندی مشاهده کنندگان را در بر خواهد داشت.

امکان عضویت کاربران یکی دیگر از امکاناتی است که طراحی سایت فروشگاه موبایل و لوازم جانبی و همچنین دیگر وب سایت های فروشگاهی از آن برخوردار هستند که می توانند کاربران که عضو باشگاه ها شده اند، خدمات ویژه ای ارائه دهند و یا با در نظر گرفتن چند درصد تخفیف، امکان مراجعه آنها را چندین برابر نمود.

 

نمونه های مشابه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نگار آرت

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت