طراحی سایت هلدینگ ایگل نست

10 / 10
از 1 کاربر

شرکت ایگل نست یکی از شرکت های جنرال در زمینۀ خرید و فروش و همچنین اجارۀ املاک در ایران می باشد، همچنین این مجموعه برخی از کارهای واردات، صادرات و امور توریستی از قبیل تهیه بلیط، رزرو هتل و تهیه خودرو و غیره را به صورت کاملاً حرفه ای انجام می دهد. هلدینگ ایگل نست به دلیل کارهای متعددی که انجام می دهند، از دنیای مجازی برای شرح کامل فعالیت های شرکت استفاده می کند و با استفاده از راهنمائی های شرکت طراحی سایت مبنا، تصمیم به تأسیس وب سایت ایگل نست نمود تا بدین وسیله بخشی از خدمات شرکت را با جزئیات کامل تشریح نماید و با قرار دادن ماژول های کاربردی و اساسی همچون قرار دادن تصاویر ، قیمت و جزئیات املاک، تفکیک املاک بر اساس نوع کار فروش، خرید و رهن و اجاره، قرار دادن امکان رزرو هتل، آپارتمان و تورهای گردشگری، قرار دادن فرم استخدام، امکان ایجاد تماس و ارسال نظر و پیشنهادات به مدیریت هلدینگ به واسطۀ ارسال ایمیل و اتصال به شبکه های اجتماعی همچون تلگرام، اینستاگرام، واتس آپ و غیره به راحتی می توان افراد زیادی را به وب سایت علاقه مند نمود و با میل و اشتیاق خود تمام صفحات اختصاصی وب سایت را مشاهده خواهند کرد.

طراحی سایت املاک، طراحی سایت خرید و فروش املاک، طراحی سایت بنگاه معاملات ملکی، طراحی وب سایت هلدینگ املاک، طراحی سایت کسب و کار ملکی و ... تعدادی از نمونه وب سایت هایی است که برای افرادی که در حوزۀ خرید و فروش املاک و مستقلات فعالیت دارند، می توانند مطابق سلیقه و نظر خود از امکانات وب سایت در جهت رشد و توسعۀ اهداف خود استفاده کنند.

با این برداشت، در حال حاضر تعداد سایت های املاک در حال افزایش می باشند و بنگاه های معاملات ملکی از خود علاقۀ بیشتری برای طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت نشان می دهند تا معاملات بیشتری را به سرانجام برسانند.

نمونه های مشابه طراحی سایت هلدینگ ایگل نست

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت