طراحی سایت هنرستان هوانوردی مدبر

10 / 10
از 1 کاربر

هنرستان مدبر اولین هنرستان هوانوردی و خلبانی در تهران می باشد که فعالیت خود را آغاز نموده است و تا کنون نقش تعیین کننده ای در تعلیم و تربیت جوانان علاقه مند به حوزۀ خدمات هواپیمایی و خلبانی داشته و استعدادهای بلقوۀ آنان را پویا و فعال نموده است. مدیریت هنرستان هوانوردی مدبر به دلیل برخورداری از علم و دانش روز، با همکاری شرکت طراحی سایت مبنا اقدام به راه اندازی طراحی وب سایت نمود تا بتواند بخشی از ناگفته هایی که امکان گفتن آن به صورت شفاهی نمی باشد را به کمک طراحی سایت هنرستان عرضه نماید.

طراحی سایت برای مدرسه و یا هنرستان از الزامات می باشد که مدیران مدارس امروزه به آن پی برده اند و با تأسیس طراحی وب سایت به معرفی خدمات مدرسه و قدمتی از اعتبار مدرسان و کادر با تجربه مدرسه در تعلیم و پرورش چه دانش آموزانی نقش داشته است، می پردازند. همچنین با در اختیار قرار دادن صفحات کاربری اختصاصی دانش آموزان، اساتید و مدیران امکان مشاهدۀ فعالیت هایی که تا کنون انجام داده اند را سهل می نماید.

ایجاد ثبت نمرات از سوی اساتید و یا نمایش دادن آن به دانش آموختگان از مهم ترین امکاناتی است که طراحی سایت دانشگاهی، طراحی سایت هنرستان و طراحی سایت مدارس می توانند از آن بهره مند شوند و به صورت رسمی و زودتر از نتایج آزمون های خود مطلع گردند و با مشاهدۀ تمام مراحل گذرانده، این امکان را به دانش آموختگان می دهد که در شیوۀ مطالعات خود تغییر و تحولی ایجاد نمایند.

همچنین طراحی سایت برای آموزشگاه نیز می تواند به صورت منحصر به فرد طراحی گردد و با در اختیار قرار دادن امکاناتی از قبیل قرار دادن اطلاعیه هایی در رابطه با زمان شروع کلاس ها، ذکر نام اساتید، شرح کامل از تجربیات و تخصص اساتید و آموزشگاه، قرار دادن مقالات کاربردی در زمینه های آموزشی، معرفی حوزه فعالیت آموزشگاه و غیره تعدادی از قابلیت هایی است که طراحی سایت آموزشی در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

نمونه های مشابه طراحی سایت هنرستان هوانوردی مدبر

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت