طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لیون ایران

10 / 10
از 1 کاربر

شرکت تجهیز پخت آشپزیار با بیش از نیم قرن تجربه، در زمینه تولید انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی و فست فود فعالیت مداوم دارد و با برند SMART وارد بازار ایران نموده است. این شرکت به لطف پروردگار برای کسب رضایت مشتریان و بهبود کیفیت اقلام تولیدی شرکت ، از شرکت طراحی سایت مبنا، طراحی سایت سفارش داده است.

برای توسعه فعالیت شرکت از امکانات طراحی سایت فروشگاه تجهیزات آشپزخانه، طراحی سایت لوازم آشپزخانه و ... استفاده نموده است و تمام محصولاتی که توسط شرکت تولید می گردد را در معرض نمایش قرار می دهد و از این طریق، افرادی که نیاز به محصولات این شرکت نیاز دارند می توانند به راحتی با کارشناسان فروش شرکت ارتباط برقرار نمایند و کالای مورد دلخواه خود را با قیمت مناسب خریداری کنند.

قیمت طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت تجهیزات فروشگاهی، طراحی سایت تجهیزات آشپزخانه، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه و ... بر اساس نوع قالب انتخابی، نوع ماژول ها، اختصاصی و عمومی بودن آنها و فروشگاهی بودن دارای نرخ های متفاوت و در عین حال مشخص و تعیین شده می باشند که در پایگاه اینترنت شرکت طراحی سایت مبنا در معرض دید می باشد. طراحی لوگو، طراحی سِت اداری، طراحی بنرهای گرافیکی، محتوا نویسی، بک لینک و سئو نیز با توجه به نیاز مشتری و درخواست مشتری دارای هزینه های مجزایی می باشند که به صورت تعریف شده و با نرخ متعارف و منصفانه به مشتریان اعلام می گردد.

همانطور که بیان شد، بهینه سازی طراحی وب سایت یا همان سئو مشمول هزینه می باشد و به دلیل هزینه بالا برخی از افراد سئو را جدی نمی گیرند ولی در صورتی که افرادی که بر روی وب سایت خود کار سئو و بک لینک را انجام داده اند، لینک وب سایت آنها در نتایج موتور جستجوگر در موقعیت های برتر و پر مخاطب قرار دارد و بدین ترتیب، هزینه هایی که پرداخت کرده اند را در مدت زمان کوتاهی مجدداً کسب می کنند.

نمونه های مشابه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لیون ایران

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت