طراحی سایت خدمات فنی فرآیند تهویه

10 / 10
از 1 کاربر

گروه فنی و مهندسی فرآیند تهیوه در حوزۀ تعمیرات تخصصی انواع چیلرهای جذبی و تراکمی و همچنین تعمیرات موتورخانه ها فعالیت حرفه ای دارد و از نیروهای متخصص برای انجام امور تعمیرات استفاده می کند. به دلیل توسعۀ فعالیت های کاری شرکت و همچنین افزایش تعداد مراجعه کنندگان، طراحی سایت تعمیر و نگهداری را راه اندازی نمود تا بدین وسیله نوع فعالیت خود را تشریح نماید و با قرار دادن شماره های تماس و آدرس تعمیرگاه، امکان مراجعه کنندگان تعمیرگاه را افزایش دهند.

به دلیل گستردگی قعالیت های تعمیراتی است که شرکت طراحی سایت مبنا برای صنعت گرانی که در حوزۀ تعمیرات تخصصی و حرفه ای فعالیت می کنند، بتوانند از امکانات طراحی وب سایت در جهت تبلیغات حرفۀ خود استفاده نمایند. به عنوان مثال طراحی سایت تعمیرات تخصصی سیستم های گرمایشی، طراحی سایت تعمیرات موتورخانه و طراحی سایت تخصصی خدمات فنی تهویه خانه تعدادی از وب سایت های تخصصی است که متناسب با حرفۀ خدمات فنی است که در زمینۀ تعمیرات انواع دستگاه های گرمایشی، تهویه خونه و امثال آن فعالیت حرفه ای دارند.

برای طراحی سایت تعمیرات همانند دیگر وب سایت ها دارای یکسری ویژگی های ثابت و یکسری آپشن های متغیر می باشد که بهره وری وب سایت را بهبود می بخشد و بدین ترتیب کارایی وب سایت را بهتر می نماید. از جمله آپشن های طراحی سایت عبارتند از امکان شرح جزئیات کامل فعالیت های تعمیراتی، قرار داده شماره های واحد تعمیرات، نمایش بخشی از فعالیت های تعمیرات، قرار دادن تصاویر و ویدئو برای تعمیر برخی از دستگاه ها، قرار دادن مقالات عملی و کاربردی در خصوص تعمیرات برخی از ماشین آلات، قرار دادن بخش پرسش و پاسخ، قرار دادن بخش همکاری، بخش درباره ما، شرح خدمات قابل ارئه توسط تعمیرگاه و گالری تصاویر می باشند که با رعایت اصول استانداردهای سئو و بهینه سازی وب سایت تعمیرات، امکان مراجعۀ حضوری را افزایش می دهد.

نمونه های مشابه طراحی سایت خدمات فنی فرآیند تهویه

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت