طراحی سایت فروش قطعات خودرو فافکو

10 / 10
از 1 کاربر

شرکت فافکو ارائه دهندۀ انواع قطعات و لوازم جانبی فابریک خودرو در ایران می باشد که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1382 آغاز نموده است و همواره به دنبال کسب رضایت مشتریان و بهبود کیفی خدمات رسانی شرکت بوده است، به همین منظور با ورود اینترنت و فضای مجازی، سعی نمود تا با استفاده از مزایا و ویژگی های طراحی وب سایت، خدمات خود را از طریق وب سایت اطلاع رسانی نماید و یا با معرفی شرکت، امکان مراجعه افراد را افزایش دهد.

صنعت خودروسازان یکی از گسترده ترین صنایعی است که در سطح بین المللی مطرح می باشد و همواره افراد زیادی را به خود درگیر نموده است و قابلیت های طراحی سایت خودروسازان نیز تحول عظیمی را در این صنعت ایجاد نموده است و امکان خرید، فروش، ثبت سفارش، پیش فروش، معرفی خودرها و قطعات و .... را ممکن ساخته است و بخش از هزینه ها و یا مشکلات حمل و نقل و سفارش را به نوعی مرتفع ساخته است.

شرکت طراحی سایت مبنا دارای یک تیم متخصص در زمینۀ طراحی سایت فروش قطعات خودر، طراحی وب سایت خودرو، طراحی سایت فروش لوازم جانبی خودرو، طراحی سایت فروش قطعات یدکی خودرو، طراحی سایت قطعات خودرو اسپرت و .... می باشد و دارای کارنامۀ درخشانی می باشد و به صورت ویژه و اختصاصی تمام ماژول ها و کد نویسی ها توسط شرکت طراحی سایت مبنا نوشته شده اند و متناسب با سلایق مختلف در ساختار قالب متعدد طراحی کرافیکی و برنامه نویسی شده اند و در اختیار کارفرمایان صنعت خودروسازی و یا عرضه کنندگان انواع قطعات خودرو ارائه می شود.

آپشن هایی که طراحی سایت فروش لوازم یدکی خودرو در اختیار بینندگان اینترنتی قرار می دهد، دسترسی های زیر را ممکن می سازد:

  • مطالعۀ مقالات مرتبط و مفید
  • امکان ارسال پیام به مدیریت و کارشناسان
  • مشاهدۀ انواع قطعات و لوازم جانبی قابل عرضه
  • جمع آوری اطلاعات جامع در رابطه با اهداف شرکت
  • و ....

 

نمونه های مشابه طراحی سایت فروش قطعات خودرو فافکو

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت