طراحی سایت کودکانه مسمری

10 / 10
از 1 کاربر

طراحی سایت کودکانه مسمری

با پیشرفت فناوری و افزایش روز افزون مخاطبان در فضای مجازی، کودکان نیز هم پا با بزرگسالان به عنوان کاربران کوچک در فضای اینترنت شناخته شده اند. هدف از طراحی وب سایت کودکانه مسمری نیز  به وجود آوردن محیطی پویا و خلاقانه برای والدین و  کودکان است که در کنار یکدیگر بتوانند مشکلات و یا نیازهای خود را مطرح نمایند.

گردآوری مطالب کاربردی جذاب برای کودکان، موجب شده تا شرکت طراحی سایت مبنا، طراحی سایت کودکان و خردسالان و همچنین طراحی سایت مدارس را  به صورت ویژه برای کودکان و والدین برنامه ریزی کرده است.

ویژگی های حائز اهمیتی که به واسطۀ تیم کارشناسی شرکت مبنا، برای طراحی سایت کودکان قابل اجراست شامل موارد ذیل می باشد:

  • طراحی گرافیکی سادۀ و در عین حال جذاب وب سایت
  • قابلیت قرار دادن مقالات آموزشی برای کودکان
  • قابلیت قرار دادن کتابخانه ویژه برای کودکان و خردسالان
  • قابلیت دانلود فایل های تصاویر رنگ آمیزی و ...
  • امکان برقراری ارتباط میان والدین، مدیران و اساتید
  • قابلیت قرار دادن فایل های صوتی و تصویری مرتبط با کودکان و والدین

مهم ترین دغدغه ای که مدیران مدرسه، مهدکودک و والدین با آن مواجه می باشند آگاهی نداشتن نسبت به شیوۀ صحیح برخورد با کودکان و فرزندان است که وب سایت کودکانه می تواند مقداری از این مشکلات را برای آنها مرتفع سازد.

همچنین با طراحی سایت آموزشی مخصوص کودکان می توان مطالب اختصاصی در رابطه با تعلیم و تربیت کودکان و یا فایل های آموزشی درسی و غیر درسی (کتاب های داستان، کتاب قصه، کتاب شعر، کتاب دانستنیها و ...) را برای کودکان و یا حتی نوجوانان یکجا جمع آوری نمود. طراحی سایت هرچه مطالب تخصصی و مرتبط بیشتری داشته باشد، افراد بهتر می توانند از آن وب سایت استفاده کنند و در نتیجه دائم به وب سایت مورد علاقۀ خود سر می زنند.

طراحی سایت باید به صورت استاندارد بهینه سازی شود تا با تایپ کلمات کلیدی مرتبط، وب سایت شما در جایگاه برتر به مخاطبان نشان داده شود. به همین منظور سئو در طراحی سایت بسیار اهمیت دارد و حتماً وب سایت شما بر این اساس، باید محتوا نویسی شود.

هزینۀ طراحی سایت کودکان و خردسالان بستگی به تعداد آپشن هایی دارد که در وب سایت قرار داده می شود بستگی دارد، شرکت طراحی سایت مبنا با سابقه چندین سالۀ خود در زمینۀ طراحی سایت با تعرفه های مشخص، انتخاب را برای مشتریان خود آسان نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت شرکت مبنا مراجعه نمائید و با مشاورۀ رایگان بهترین وب سایت را متناسب با حیطۀ فعالیت خود سفارش دهید.

نمونه های مشابه طراحی سایت کودکانه مسمری

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت