طراحی سایت لوازم یدکی خودرو کارن یدک

10 / 10
از 1 کاربر

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو کارن یدک

یک فروشگاه اینترنتی عالی، زمانی با یک فروش عالی مواجه می شود که طراحی سایت حرفه ای و جذاب برنامه نویسی شده باشد تا به نحو احسنت بتواند پاسخگوی نیازهای کاربر باشد. طراحی سایت لوزام یدکی خودرو کارن یدک با بهره گیری از امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی بستر خرید اینترنتی را برای وب سایت محیا نموده و خرید ایمن را برای کاربران فراهم نموده است.

هدف از طراحی سایت در شرکت مبنا، رضایت دو طرفۀ مشتریان و صاحبان وب سایت است تا حس اعتماد باعث ماندگاری آنان در بستر اینترنت گردد. استفاده از پروموشن های کاربردی در صفحۀ نخست موجب جذب مخاطب می گردد، چراکه صفحۀ نخست یک وب سایت فروشگاهی همانند ویترین عمل می کند و با انتخاب قالب کلی مناسب در کنار طراحی گرافیکی بنرها و تصاویر، خرید مشتریان را تحت تأثیر قرار می دهد. بدین ترتیب با قرار دادن ماژول مقایسه میان محصولات، ذهنیت مشتریان را به سمت خرید مطمئن سوق می دهد تا یک تجربۀ لذت بخشی را برای آنان بوجود آورد.

صنعت خودروسازی علاوه بر فروش خودرو، انواع لوازم یدکی را نیز به صورت اینترنتی در معرض خرید و فروش قرار می دهند، طراحی سایت لوازم یدکی خودرو کارن یدک، با بهره گیری از طراحی سایت خودرو، امکان خرید ارزان انواع لوازم یدکی خودرو را برای کاربران فراهم آورده تا بتوانند آپشن های برخی از خودروها مثل نمد کاپوت ساینا کوییک، مولتی مدیا تیپا مانیتور تیبا، رکاب داخل تیبا و ساینا، شمع موتور Boch، مغزی پمپ بنزین، آپشن های رنو، آپشن های برلیانس، آپشن های تیباو ساینا، دزدگیر، روغن موتور، کف پایی و .... را تهیه نمایند.

 ماژول نظرسنجی کاربران  به دیگر کاربران کمک می کند تا نسبت به کیفیت محصولات آگاهی لازم را پیدا کنند و در صورت رضایت مشتری اقدام به خرید می نمایند. گفتگو بین کاربران در وب سایت باعث می شود که صفحۀ مرتبط با محصول همواره بروز باشد و در گوگل جایگاه خود را حفظ نماید.

یکی از برجسته ترین نکاتی که در طراحی سایت باید رعایت شود، طبقه بندی اصولی محصولات است تا کاربران بدون سردرگمی به کالای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. در ضمن با بکار گیری از واژگان کلیدی به صورت استاندارد سئو وب سایت را در جایگاه مناسبی می توان نگه داشت و سرمایه گذاری صاحبان صنعت را به نتیجه رساند.

نمونه های مشابه طراحی سایت لوازم یدکی خودرو کارن یدک

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت