طراحی سایت مرکز مشاوره سارا زارعی

10 / 10
از 1 کاربر

سارا زارعی عضو هیئت مدیره انجمن علمی آموزش بهداشت ایران، مطالعات زنان، سازمان نذر فرهنگی شهرداری تهران، شورای ساست گذاری جامعه ایمن شهردرای منطقۀ 21 تهران است و دارای سوابق آموزشی متعددی در دانشگاه علمی کاربردی تهران، دانشکده فنی مهندسی علامه دهخدا، علوم پزشکی و غیره می باشد که در زمینه مشاورۀ مسائل اجتماعی و خانوادگی فعالیت دارد. با تجربیات متعددی که در حوزۀ آموزش و مشاوره دارد، با طراحی سایت برخی از تجربیات خود را در معرض دید کاربران قرار داده است، تا علاقه مندان به این حوزه، بتوانند از تجربیاتش برای ایجاد فضای صمیمانه خانواده استفاده کنند.

در دنیای دیجیتال امروز از طراحی وب سایت استقبال فراوانی می شود و شرکت طراحی سایت مبنا با توجه به تجربیات علمی که در رابطه با برنامه نویسی، طراحی تصاویر گرافیکی و سئو و بک لینک دارد، قابلیت طراحی سایت مرکز مشاوره، طراحی سایت برای پزشکان، طراحی سایت برای اساتید دانشگاهی، طراحی سایت برای مهندسان پزشکی، طراحی سایت برای روانپزشکان، طراحی سایت برای مؤسسان کلینیک پزشکی، طراحی وب سایت روانشناسان و ... را با بکار گیری کادر متخصص و حرفه ای دارد و این موقعیت را برای فعالان درمانی ایجاد می کند تا بتوانند خدمات خود را معرفی نموده و افرادی که نیاز به چنین خدماتی دارند را راهنمائی نموده و برای خدمات گیری جذب نماید.

طراحی سایت مراکز مشاوره موجب شده است تا افراد بتوانند با اصلاح سبک زندگی خود، امکان بهتر زندگی کردن را برای اعضای خانواده فراهم آورند و با بهره گیری از دانش متخصصان روانشناس و روانپزشک سطح کیفی زندگی خود را بهبود ببخشند و بستر امنی را برای زندگی کردن ایجاد کنند. از این رو طراحی سایت آموزش سبک زندگی، دانسته های متعددی را در زمینه های مختلف زندگی زناشویی، خود شناسی، مهارت های زندگی، مهارت های برقراری ارتباطی، شیوه های سخنرانی و ... در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

 

نمونه های مشابه طراحی سایت مرکز مشاوره سارا زارعی

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت