طراحی سایت آموزش آنلاین دنیای روز

10 / 10
از 1 کاربر

گروه آموزشی دنیای روز با استفاده از کادر آموزشی متخصص و اساتید مجرب، اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین پرداخته است تا موقعیت مناسبی را برای تمام افراد در تمام مقاطع و مناطق محیا سازد. به همین دلیل با أخذ مشاوره از سوی شرکت طراحی سایت مبنا، وب سایت آموزشی دنیای روز را راه اندازی نمود تا بدین وسیله از بستر پهناور اینترنت برای آموزش نوجوانان و جوانان استفاده نماید و بر تعداد دانش آموختگان بیفزاید.

در دنیای امروز، استفاده از اینترنت بسیار گسترش یافته و از آن برای ارائه انواع خدمات به صورت غیر حضوری به کار گرفته می شود و این مسئله موجب صرفه جویی در زمان و هزینه شده است. با توجه به توسعه اینترنت و مزایای آن، امروزه گروه های آموزشی نیز برای رشد فعالیت های آموزشی و تعلیم و تربیت از اینترنت استفاده می نمایند و اقدام به طراحی سایت آموزش آنلاین، طراحی سایت برای تدریس آنلاین، طراحی سایت آموزش اینترنتی، طراحی سایت برای اشتراک گذاری دروس، طراحی وب سایت کلاس های اینترنتی، طراحی سایت تدریس آنلاین و ... می نمایند.

از این رو به راحتی می توان بدون مسافرت و نقل مکان به شهرهای مختلف از طریق اینترنت از تدریس اساتید مجرب استفاده نمود و تنها هزینۀ دوره های آموزشی را پرداخت نمود و دیگر نگران مسائل هزینه های اقامتی در شهر مقصد را نخواهید داشت. به همین دلیل است که روز به روز بر تعداد وب سایت های آموزشی از راه دور افزوده می شود و افراد زیادی از این مؤسسات پشتیبانی می کنند و به فکر توسعۀ کلاس ها و تکمیل آرشیو آموزش های آنلاین می باشند.

قابل ذکر است که به یکسری از ویژگی های طراحی سایت کلاس آنلاین اشاره نمائیم که شامل بخش آموزش آنلاین، بخش آرشیو کلاس های برگزار شده، امکان اشتراک گذاری مباحث، امکان ثبت نام دانشجویان و تالار گفتگو، امکان ثبت نظرات و مشاهده نظرات دیگران، امکان جستجوی پیشرفته برای یافتن مطلب مورد نظر، امکان گفتگو با اساتید به صورت خصوصی و ... می باشد که با بهینه سازی و سئو نویسی می توان امکان دسترسی به لینک وب سایت را افزایش داد.

نمونه های مشابه طراحی سایت آموزش آنلاین دنیای روز

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت