طراحی سایت آموزشگاه فنی دما صنعت

10 / 10
از 1 کاربر

گروه آموزشی دما صنعت فعالیت تخصصی خود را با راه اندازی آموزشگاه فنی و حرفه ای آغاز نموده تا با استفاده از کادر فنی متخصص، هنرجویان متعددی را برای ورود به بازار کار آماده نمایند. از همین رو با همکاری شرکت طراحی سایت مبنا ، وب سایت فنی و حرفه ای دما صنعت را راه اندازی نمود تا اکثر فعالیت های آموزشگاه را داخل وب سایت به صورت کامل شرح داده و بدین وسیله امکان برقراری ارتباط را برای هنرجویان راحت تر نموده است.

از جمله امکانات طراحی وب سایت آموزشی می توان به مواردی چون ایجاد منو، شرح خدمات، اخبار، مقالات، بخش تماس با ما، ارائه کارت ورود به جلسه، معرفی دوره های آموزشی و شهریه، تقویم آموزشی، بخش دانلود فایل، ارائه گواهینامه به صورت اینترنتی، ارائه بانک اطلاعات پرسش و پاسخ، گالری تصاویر و غیره اشاره نمود. هر کدام از ویژگی هایی که مطرح گردیده شد در میزان رشد وب سایت بسیار مؤثر می باشد الالخصوص اصول سئو و محتوا نویسی بر اساس سئو و انتخاب کلمات کلیدی مناسب نیز موجب ارتقاء جایگاه لینک وب سایت میان رقبای تجاری خود می گردد.

امروزه تفاوت شرکت ها در راه اندازی طراحی سایت اختصاصی می باشد تا با استفاده از فضای اینترنت، بخشی از خدمات خود را به صورت اینترنتی ارائه دهند و بدین وسیله با ارائه بهترین شرایط به کاربران، بر تعداد بینندگان وب سایت بیفزایند، در نتیجه سطح درآمدزایی مجموعه را افزایش می دهند.

اهداف طراحی سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای، طراحی سایت آموزشگاهی، طراحی سایت آموزشگاه پزشکی، طراحی سایت برای مؤسسات آموزشی، طراحی وب سایت مجتمع فرهنگی، طراحی سایت برای ارائه خدمات آموزشی، طراحی سایت برای اعلان دوره آموزشی فنی و مهندسی و غیره برای سازماندهی به فعالیت های آموزشی مجموعه می باشد تا میزان ترددها را کاهش داده و هنرجویان در هر موقعیتی بتوانند از تسهیلات آموزشی استفاده نمایند.

نمونه های مشابه طراحی سایت آموزشگاه فنی دما صنعت

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت