طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی دانو توی

7 / 10
از 1 کاربر

فروشگاه دانو توی در زمینۀ واردات، تولید و پخش انواع اسباب بازی فعالیت دارد و به صورت عمده فروشی و تک فروشی به فروش می رساند. تنوع محصولات و اسباب بازی کودکان و خردسالان بسیار است و فروشگاه های متعددی در این حوزه فعالیت دارند، بر این اساس برای آنکه میزان فروش خود را افزایش دهند از امکانات اینترنت و طراحی سایت استفاده نموده اند تا کارایی لازم را برای فروشندگان و مخاطبان اینترنتی داشته باشد.

شرکت طراحی سایت مبنا متناسب با نیاز مشاغل مختلفی که با رده های سنی خردسال و کودکان در ارتباط هستند، طراحی سایت کودکانه را پیشنهاد می دهد تا بتوانند از این بستر برای رشد و توسعه فرزندان ایرانی استفاده نمایند و حس شگفتی و هیجان انگیزی را برای این ردۀ سنی ایجاد نمایند. به عنوان مثال می توان به بخش مقالات، معرفی اسباب بازی ها ، شرح بخشی مزایای اسباب بازی ها، امکان نمایش شماره تماس و آدرس و ارسال پیام، امکان تبلیغات و یا اعمال چند درصد تخفیف، امکان ثبت نظرات کاربران و نمایش آنها و .... اشاره نمود که در مجوعه جذابیت وب سایت کودکان و خردسالان را چندین برابر می کند و به تعلیم و تربیت کودکان کمک می کند.

طراحی سایت فروش اسباب بازی، طراحی سایت مراکز تفریحی کودکان، طراحی وب سایت خردسالان، طراحی سایت تعلیم و تربیت کودکان و ... تنها تعدادی از وب سایت های اختصاصی است که بر اساس نوع حرفه مورد استفاده عموم قرار می گیرد و با مدیریت بر روی نوع قالب، تصاویر، دسته بندی مطالب و همچنین رنگ بندی که در طراحی سایت نوجوانان و یا طراحی سایت خردسالان به کار برده می شود، می تواند تأثیر شگرفی در جذب مخاطبان داشته باشد.

این فروشگاه با آگاهی کامل تصمیم به استفاده از طراحی فروشگاه اینترنتی اسباب بازی نموده است تا بتواند میزان درآمدزایی فروشگاه خود را افزایش دهد و افرادی که تمایل دارند برای هدیه اسباب بازی خریداری کنند و یا فروشگاه های دیگری که تمایل دارند، از محصولات این فروشگاه نیز برخوردار شوند، می توانند سفارش اینترنتی خود را به راحتی ثبت کنند.

نمونه های مشابه طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی دانو توی

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت