طراحی سایت دکتر بتول دادخواه

10 / 10
از 1 کاربر

دکتر بتول دادخواه متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات است که در کلینیک تخصصی مغز و اعصاب در حال فعالیت می باشد و به درمان و تشخیص بیماران مغز و اعصاب می پردازند. برای اینکه دسترسی بیماران به خدمات کلینیک مغز و اعصاب راحت تر صورت گیرد، اقدام به راه اندازی طراحی وب سایت نموده است و به واسطۀ این بستر امکان ثبت نظرات، نوبت گیری تلفنی، آگاهی از ساعات کار مطب و .. را برای مراجعه کنندگان و بیماران محیا می نماید.

در نتیجه با افزایش تقاضا و نیاز پزشکان به داشتن یک پایگاه جامع اطلاع رسانی، شرکت طراحی سایت مبنا اقدام به طراحی سایت برای پزشکان و کلینیک های تخصصی نموده است و پزشکان و مدیران بیمارستان ها و کلینیک های درمانی می توانند از قابلیت های طراحی سایت پزشکان، طراحی سایت کلینیک تخصصی، طراحی وب سایت برای دکتران، طراحی سایت نوبت دهی بیمارستان، طراحی سایت نوبت دهی کلینیک و ... استفاده نموده و اطلاعات جامعی از تخصص پزشکان، خدمات کلینیک و همچنین ایجاد موقعیت ثبت نوبت و رزرو نوبت و ... را در اختیار بیماران قرار دهند.

سفارش طراحی سایت برای پزشکان و کلینیک های تخصصی می تواند راه کاری باشد تا افرادی که دچار بیماری خاصی شده اند، بتوانند به راحتی مناسب ترین کلینیک و پزشک را برای درمان بیماری خود انتخاب کنند. از این جهت است که طراحی سایت و بستر اینترنت توانسته بخش اعظمی از نیازهای افرادی را که به دنبال بهترین درمان هستند را پاسخ دهد.

بدین ترتیب اکثر پزشکان از مزایای طراحی سایت استفاده می کنند و در نتیجه با بهینه سازی و سئو وب سایت امکان خدمات رسانی را برای بیماران راحت تر کرده اند و با استفاده از سئو امکان دسترسی به وب سایت پزشکی خود را سهل نمائید تا به راحتی با یک کلیک به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.

 

نمونه های مشابه طراحی سایت دکتر بتول دادخواه

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت