طراحی سایت شرکت خوشه طلایی ثنا

10 / 10
از 1 کاربر

شرکت خوشه طلائی ثنا با هدف ذخیره سازی انبوه غلات، بخصوص گندم اقدام به راه اندازی شرکت و سیلو نموده است تا بتواند فرآورده های کشاورزی را با قیمت مناسب به دست تولید کنندگان برساند. این شرکت به منظور خدمات رسانی و جلب رضایت مشتریان شرکت، اقدام به راه اندازی طراحی سایت نموده است و تمام اموری که شرکت در آنها فعالیت دارد را با شرح جزئیات بیان نموده است و با هدف راهنمائی تولیدکنندگان سفارش داده است.

شرکت طراحی سایت مبنا به منظور توسعه و رونق کسب و کار، تا کنون وب سایت های متنوعی را در زمینه های طراحی سایت مواد اولیه غذا، طراحی سایت فرآورده کشاورزی، طراحی سایت غلات، طراحی سایت فراورده غذایی و ... برنامه نویسی و بهینه سازی نموده است، تا متناسب با نیاز مشتریان ، اطلاعات خود را درون وب سایت قرار داده و از بستر گسترده اینترنت در جهت ارتقاء کسب و کار خود بهره مند گردند.

مواد غذایی و فرآورده های کشاورزی از مهم ترین بخش های صنعت جهان می باشد که سالانه تعداد زیادی از افراد وارد بازار داد و ستد محصولات مواد غذایی می گردند. طراحی سایت یکی از مهم ترین روش های نوین در جهت تبلیغات و اطلاع رسانی می باشد که می توان با یکبار پرداخت هزینه، چندین سال اطلاعات و مطالب مورد دلخواه خود را در بستر پر مخاطب اینترنت قرار داده و هر لحظه که نیاز داشته باشید، مطالب آن را بروز رسانی نمائید.

در طراحی سایت فرآورده کشاورزی ، امکاناتی چون معرفی شرکت، معرفی محصولات، گالری تصاویر، اخبار مربوط به حوزۀ غلات، قرار داده راه های ارتباطی، مقالات مفید، ثبت نظرات کاربران، قرار دادن تصاویری از نمایشگاه ها ، امکان قرار دادن اطلاعیه های مرتبط و .... بخشی از قابلیت هایی است که در طراحی سایت مواد غذایی می تواند نیاز صاحب وب سایت را در جهت اطلاع رسانی و معرفی حوزۀ فعالیت شرکت برآورده نماید.

نمونه های مشابه طراحی سایت شرکت خوشه طلایی ثنا

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت