طراحی سایت صرافی خسروی

10 / 10
از 1 کاربر

شرکت تضامنی صرافی بهرام خسروی و شرکاء با أخذ مجوز رسمی از بانک مرکزی موفق به تأسیس مرکز صرافی و کسب عضویت به کانون صرافی ایران گردد. این کار گروه متخصص در زمینۀ امور صرافی و ارز توانسته با مشاوره های شرکت طراحی سایت مبنا، موفق به راه اندازی طراحی سایت صرافی و ارز گردد که در آن به معرفی رزومۀ فعالیت، قرار دادن نرخ روز ارزهای مختلف، قرار دادن شماره های تماس و راهنمائی برای أخذ مشاوره مبادلات ارزی و غیره می پردازد و با رعایت قوانین بین المللی و جمهوری اسلامی اکثر مبادلات ارزی را به صورت نقدی و حوالجات انجام می دهد.

متناسب با گستردگی حوزۀ فعالیت صرافان ارز و طلا، موجب می گردد صاحبان این حرفه برای آنکه اعتبار خود را میان رقبای تجاری خود ارتقاء ببخشند از امکانات طراحی سایت صرافی استفاده می کنند تا بتوانند بخشی از خدمات خود را به صورت اینترنتی انجام دهند و از این بستر وسیع در جهت گسترش کسب و کار خود بهره مند گردند. چرا که امروزه اکثر افراد از طریق اینترنت به دنبال امور خدمات صرافی و چینج ارز خود می باشند و با وجود بحث سهام و بورس که تماماً وابسته به اینترنت می باشند و لحظه دچار تغییر و تحول می گردند، اکثر صرافان ارز و طلا نیز برای آسایش حال خود و جذب مشتری اقدام به راه اندازی طراحی سایت ارز می نمایند و از امکان چند زبانی وب سایت برای جذب مخاطبان بین المللی استفاده نماید.

بستر اینترنت موجب شده است تا در میان بازار ارز مقدار یکپارچگی ایجاد گردد و به صورت سازمان یافته فعالیت خود را انجام دهند و نرخ ارز و طلا دارای ثبات باشد. به همین جهت است که طراحی سایت صرافی با استقبال زیادی رو به رو شده است و با بهینه سازی طراحی سایت ارز خود امکان دسترسی به وب سایت خود را بهبود می بخشند.

نمونه های مشابه طراحی سایت صرافی خسروی

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت