طراحی سایت مرکز تجاری برلیان مال

10 / 10
از 1 کاربر

مرکز تجاری برلیان مال دارای 10 طبقه می باشد که چهر طبقۀ آن تجاری می باشد و دارای صنوف مختلف طلا و جواهر، برندهای لوکس و غیره می باشد که عرضه کننده کالاهای نفیس می باشند و به مشتریان خود خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد. این مجموعه برای اینکه مرکز تجاری خود را معرفی کند، با استفاده از قابلیت های طراحی سایت ، با قرار دادن تصاویر مختلفی از زوایای متفاوت از مجتمع تجاری امکان مراجعه افراد را افزایش می دهد، چراکه برخی از افراد از طریق اینترنت به دنبال مراکز خرید هستند تا به آنجا مراجعه کنند.

با افزایش مراکز تجاری و مراکز خرید، نیاز به طراحی سایت مراکز تجاری و یا طراحی سایت برای مراکز خرید احساس شد و اکثر مراکز تجاری برای اینکه بتوانند واحدهای تجاری خود را به فروش، رهن و یا اجاره بدهند، تمایل داشتند از امکانات طراحی وب سایت بهره مند گردند و با بروز رسانی مطالب وب سایت، بتوانند واحدهای تجاری خود را در اختیار تجار قرار دهند و به کسب و کار خود رونق ببخشند.

در همین جهت شرکت طراحی سایت مبنا با قرار دادن ماژول و امکانات کاربردی، طراحی سایت برای مراکز تجاری را تأسیس نمود و در اختیار مشتریان خود قرار داده است. طراحی سایت دارای قابلیت های منو، دسته بندی خدمات و محصولات، گالری تصاویر، آدرس نقشه گوگل، قرار دادن شماره تماس و آدرس های شبکه های اجتماعی، قرار دادن متنونی مرتبط با امکانات مجموعه ، امکان قرار دادن تصاویری از محل مورد نظر و خدمات، ثبت نظرات ، عضو گیری و ... است که در کنار هم منبع جامعی را در اختیار مخاطبان قرار می دهد و افراد مختلف بر مبنای حوزۀ فعالیت خود می توانند از این بستر برای توسعه فعالیت خود استفاده کنند و با بهینه سازی و سئو آمار تعداد بازدیدکنندگان وب سایت خود را ارتقاء ببخشند.

نمونه های مشابه طراحی سایت مرکز تجاری برلیان مال

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت