طراحی سایت گلخانه ی توت فرنگی مهر آور

10 / 10
از 1 کاربر

مرکز پرورش توت فرنگی مهر آور یکی از بزرگ ترین مزرعه های پرورش توت فرنگی به روش هیدروپونیک در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده است و سهم وسیع فروش توت فرنگی بازار را به تنهایی تأمین می کند. این مجموعه بزرگ پرورش توت فرنگی برای توسعه فعالیت مرکز خود اقدام به سفارش طراحی سایت از شرکت طراحی سایت مبنا داده است، تا بتواند با انتشار و معرفی نوع خدمات خود به دیگران، سطح کیفی تولیدات محصولات کشاورزی را بهبود ببخشد.

طراحی سایت مشاوره کشاورزی، طراحی سایت کشاورزی، طراحی سایت پرورش میوه و غیره نمونه هایی از وب سایت هایی است که برای توسعه فعالیت پرورش کشاورزی استفاده می کند. از این رو طراحی سایت تأثیر بسزایی در انتشار نوع فعالیت کشاورزان دارد و حتی این امکان را برای دیگر افراد، که تمایل دارند در عرصه پرورش میوه جات فعالیت داشته باشند و یا سرمایه گذاری کنند، ایجاد نماید.

طراحی سایت گلخانه یکی دیگر از وب سایت های حرفه ای محسوب می شود که در عرصه فعالیت های کشاورزی راه اندازی می شود و افرادی که تولیدات کشاورزی خود را به واسطۀ گلخانه تأمین می کنند، می توانند از امکانات طراحی سایت مشاوره کشاورزی به همراه طراحی سایت گلخانه برای پیشبرد اهداف خود بهره گیرند.

به عنوان مثال برخی از  شرکت ها در محیط گلخانه، محصولات کشاورزی خود را تولید می کنن و می خواهند تجربیات چندین ساله خود را در اختیار دیگر علاقه مندان قرار دهند، از این رو با تأسیس طراحی سایت مشاوره کشاورزی، می تواند به راحتی بخشی از اطلاعات مربوط به راه اندازی گلخانه و کارهایی که باید انجام شود را در صفحات وب سایت قرار دهد، همچنین با قرار دادن راه های تماس و ثبت نظرات، امکان برقراری ارتباط مستقیم را با مدیریت ایجاد می کند و با بهینه سازی طراحی سایت ، زودتر به اهداف خود دست خواهید یافت.

نمونه های مشابه طراحی سایت گلخانه ی توت فرنگی مهر آور

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت