طراحی سایت کاغذ دیواری اور دکور

10 / 10
از 1 کاربر

گروه اور دکور ارائه دهندۀ انواع خدمات کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی می باشد که با بهره گیری از متدهای نوین روز دنیا ، به معرفی خدمات مجموعۀ خود پرداخته است و متناسب نیاز مشتریان، مناسب ترین خدمات دکوراسیون داخلی از قبیل پارکت، لمینت، پوستر دیواری معمولی، پوستر دیواری سه بعدی و غیره را به آنان ارائه می دهد و با رعایت اصول مشتری مداری، باعث جلب مشتریان می گردد. این مجموعه برای اینکه از رقابتتجاری عقب نماند، با مشاورۀ شرکت طراحی سایت مبنا، طراحی سایت دکوراسیون داخلی را سفارش داده است تا بدین وسیله، بخشی از خدمات خود را به واسطۀ اینترنت به مردم معرفی کنند و با اختصاص کارشناسان فروش، امکان خرید و سفارش دهی را برای مشتریان آسان تر نمایند.

امروزه روش های زیادی در خصوص نحوۀ ارائه خدمات به مشتریان مطرح شده است که طراحی سایت، از مهم ترین و پر مخاطب ترین روش ها می باشد و در سراسر جهان از این روش برای تبلیغات، فروش و معرفی خدمات استفاده می کنند. این مجموعه با مشاهدۀ رقبای تجاری خود، تصمیم به سفارش طراحی سایت خدمات دهی دکوراسیون داخلی نموده است و به راحتی با قرار دادن تصاویری از نمونه کارهای انجام داده، منو ساده، تصاویری از محصولات، شرح کاملی از خدمات، ایجاد آگهی تخفیف، نمایش شماره تماس ها، آدرس و نقشه گوگل و غیره نظر مخاطبان را به سمت خود جذب می کند و باعث می گردد، تا افراد به طور کامل تمام صفحات وب سایت را مشاهده نماید و در صورت هر گونه سؤال، به راحتی با واحد کارشناسان تماس حاصل نماید.

بعد از طراحی سایت فروش تجهیزات ساختمانی، نوبت به بهینه سازی وب سایت می رسد تا زمینه را برای دسترسی آسان به لینک وب سایت فراهم آورد. سئو و خرید بک لینک گزینه هایی هستند که در طراحی سایت ساختمانی و تمام وب سایت ها نتیجۀ اثر بخش دارد، البته نباید به هیچ عنوان گول بک لینک کلاه سیاه را نباید خورد، چراکه ممکن است در ابتدا باعث بالا آمدن لینک وب سایت گردد ولی بعد از چند ماه باعث سقوط لینک وب سایت می گردد.

نمونه های مشابه طراحی سایت کاغذ دیواری اور دکور

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت