طراحی سایت مهارت پژوهان اشل

10 / 10
از 1 کاربر

گروه فرهنگی اشل بیش از 10 سال است که فعالیت حرفه ای خود را در زمینۀ تجزیه و تحلیل و تأمین وسایل آموزشی گذرانده است و به عنوان عرضه کنندۀ انواع تجهیزات مربوط به ماکت دروس معماری گام بر می دارد. مجموعه اشل همگام با سیستم آموزشی کشور فعالیت های خود را آغاز نموده و برای سهولت در فروش از مزایای طراحی وب سایت استفاده می نماید. این مجموعه از امکانات متنوع طراحی سایت تجهیزات آموزشی که عبارتند از نمایش تصاویر محصولات، قرار دادن لیست قیمت، امکان اتصال به درگاه بانکی برای خرید اینترنتی، امکان ترجمه مطالب وب سایت به چند زبان، قرار دادن شماره های تماس، امکان قرار دادن شرح محصولات و قیمت آنها، امکان ثبت نظرات خریداران و کاربران اینترنتی، قرار دادن اسلاید شو، امکان قرار دادن مقالات علمی و آموزشی، اختصاص صفحۀ پرسش و پاسخ، فرم ثبت نام و استخدام و غیره می باشد، از این رو  برای خدمات رسانی آسان به خریداران استفاده می کند.

بهره مندی از قابلیت ها و آپشن طراحی سایت فروش تجهیزات آموزشی، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لوازم آموزش معماری، طراحی سایت برای فروش آنلاین لوازم آموزشگاهی و .... نیاز به هوش و درایت دارد، چون با استفاده از قابلیت های وب سایت می توان به راحتی اطلاعات مفیدی را در اختیار علاقه مندان قرار داد و در عین حال با بهره مندی از امکانات سئو و بک لینک می توان بر تعداد خریداران فروشگاه افزود و وب سایت را به افرادی که نیاز به خرید لوازم آموزشی دارند، معرفی نمود.

قابل ذکر است که معرفی لینک وب سایت به واسطۀ آپشن های سئو و بهینه سازی سایت امکان پذیر می باشد و بهترین گزینه برای مشاغلی است که تازه وب سایت خود را راه اندازی نموده اند، در نتیجه با انتخاب کلمات کلیدی مناسب،  جایگاه لینک طراحی وب سایت فروشگاهی را ارتقاء می بخشد، بنابراین برای جستجوگرانی که کلمات کلیدی (خرید ماکت معماری، ماکت معماری، بسته های آموزشی، ماکت صندلی، خرید ماکت و ... ) را بر روی نوار جستجوگر تایپ می کنند می توانند در نتایج لینک وب سایت فروش تجهیزات معماری شما را مشاهده نمایند و وب سایت شما را برای خرید انتخاب کنند.

نمونه های مشابه طراحی سایت مهارت پژوهان اشل

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نمونه پروژه های طراحی سایت