طراحی فروشگاه اینترنتی ابزار آذین

10 / 10
از 1 کاربر

فروشگاه ابزار آذین در زمینۀ فروش انواع دستگاه های جوشکاری و ساختمانی فعالیت دارد و با برند اورجینال و قیمت مناسب به فروش می رساند. این فروشگاه در جهت بهبود کیفی خدمات و آسایش حال مشتریان خود اقدام به سفارش طراحی سایت برای فروش تجهیزات ساختمانی نموده است تا بدین وسیله، افرادی که تمایل به خرید دارند، بتوانند در هر منطقه ای که هستند در صورت موجودیت کالای مد نظر خود، آن را سفارش داده و با استفاده از تحویل اکسپرس، کالای خریداری شدۀ خود را تحویل بگیرند، بدون آنکه از محل کار خود خارج نشوند.

به همین دلایل است که از راه اندازی طراحی سایت فروش ابزارآلات و مابقی وب سایت ها استقبال می شود و هم مردم و هم صنعت گران به نوعی از این فضا برای مرتفع ساختن نیاز خود بهره لازم را می برند. شرکت طراحی سایت مبنا به این حقیقت پی برده است که تمام اقشار، ملیت ها و جوامع نیاز دارند که از بستر همگانی و جهانی استفاده کنند و تنها راه آن محیا نمودن بستر اینترنت و در صورت نیاز طراحی وب سایت می باشد تا به نوعی ارتباط خود را با یکدیگر داشته باشند و با ارائه خدمات و یا الهام گیری از ایده های خلاق دیگران، انتخاب و خرید کالای خود را با رضایت کامل انجام می دهند و در موقعیت مناسب از آن استفاده می کنند.

طراحی سایت ابزارآلات، طراحی سایت تجهیزات ساختمانی، طراحی سایت دستگاه صنعتی و غیره دارای امکانات پایه هستند که عبارتند از منو، طبقه بندی های حداکثر سه لایه ای، ایجاد صفحات جدید، امکان ویرایش مطالب و تصاویر، اضافه نمودن تصاویر و ویدئو، گالری تصاویر، قرار دادن اخبار، پنل مدیریتی، صفحات تماس با ما، دربارۀ ما، قرار دادن بنر، پاپ آپ، سئو و بهینه ساز سایت، بک لینک، قرار دادن لوگو، تبلیغات، امکان خرید آنلاین، درگاه پرداخت بانکی و ... .

نمونه های مشابه طراحی فروشگاه اینترنتی ابزار آذین

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمونه پروژه های طراحی سایت